Присяга
Присяга 5 канал

Повернення Україні контролю над кордоном із РФ є вирішальним пунктом Мінських угод – Брок роз'яснив чому

Читайте по-русски
Ситуацію в Україні обговорять на сьогоднішньому засіданні Європаламенту

Повернення Україні контролю над кордоном із Російською Федерацією є вирішальним пунктом Мінських домовленостей. Його виконання дозволить припинити постачання зброї в ОРДЛО. Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив ексдепутат Європарламенту, спеціальний радник президента Єврокомісії у відносинах з Україною Ельмар Брок.

"Якщо є умова, що Україна поверне контроль над кордоном, тоді це – вирішальний пункт. Тому що, якщо це так, то росіяни не зможуть постачати війська та озброєння, як вони це роблять до цього часу... За останні п'ять років не відбулося жодних змін. Нам потрібно знайти рішення, яке передбачає покрокову стратегію: одна сторона робить цей крок, інша сторона – інший, і так далі, для того, аби досягти прогресу. Якщо ніхто не хоче робити кроків, нічого не буде відбуватися взагалі", – сказав Брок.

Крім того, додамо, що ситуацію в Україні обговорять на сьогоднішньому засіданні Європаламенту. Відповідні дебати відбудуться у другій половині дня.

Як повідомляв 5.UA, в липні Європейський парламент підтримав резолюцію, в якій закликав Росію звільнити українських політв'язнів. Крім того, депутати засудили порушення Росією норм міжнародного права. Зокрема, її відмову виконувати рішення міжнародних трибуналів та судів. Також Європарламент закликав Російську Федерацію виконувати рішення Європейського суду з прав людини про порушення прав осіб, затриманих на Кримському півострові та у Росії. 

Попередній матеріал
Білий дім відмовився співпрацювати у розслідуванні щодо імпічменту Трампа – офіційно
Наступний матеріал
У США Зеленський зустрівся з Кісліним, який причетний до відмивання грошей "регіоналами" – ЗМІ
Loading...