Антон Геращенко
Антон Геращенко pogliad.ua

Посилення санкцій проти РФ ефективніше, ніж миротворці ООН – Геращенко

Народний депутат Антон Геращенко переконаний, що через економічні санкції РФ має величезні збитки, які вже вимірюються в сотнях мільярдів доларів, і це виснажує російську економіку

Народний депутат Антон Геращенко вважає, що посилення економічних санкцій проти РФ є більш ефективним для вирішення конфлікту на Донбасі, ніж введення миротворчої місії ООН. Про це він повідомив в ефірі "112 Україна".

"Єдиний на сьогодні найбільш ефективний варіант – це посилення економічних і дипломатичних санкцій проти РФ як Україною, так і нашими партнерами, ЄС, США, Канадою та Японією. Через економічні санкції економіка Росії несе величезні збитки, вони вже вимірюються в сотнях мільярдів доларів, і це виснажує російську економіку", – заявив він.

Нардеп переконаний, що допомога міжнародних організацій у врегулюванні конфлікту мала позитивні сторони в історії, однак існують і негативні. Так, за словами Геращенка, за участі миротворців ООН на Кіпрі вже 45 років не можуть вирішити питання об'єднання Північного Кіпру, який був захоплений турецькими військами.

"Є варіант, коли миротворча місія ООН, з одного боку, здавалося б, потрібна для примирення Грузії і Абхазії, але оскільки миротворцями є російська армія, то Абхазія фактично стала російською провінцією. Нам не потрібен абхазький сценарій примирення, коли Росія буде пропонувати, щоб російські війська окупували цю територію", – додав Антон Геращенко.

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Потрійна ДТП на новому мосту через Сіверський Донець: 23 постраждалих, з яких 10 дітей
Наступний матеріал
США закликали російську окупаційну владу скасувати вирок Семені
Loading...

Тимчук розповів, який "суперплан" вигадав Путін, аби нівелювати миротворців на Донбасі

РФ "не бачить логіки" в розміщенні миротворців ООН на кордоні

Миротворці на Донбасі підвищать задіяність РФ у внутрішніх справах України – Болтон

Єлісєєв: Росія не має брати участь у миротворчій місії ООН, Росія – сторона конфлікту

Миротворці ООН на Донбасі: ОБСЄ готова запропонувати свої знання та експертні навички

Держдеп США виступив за миротворців ООН на Донбасі – до кордону з Росією включно