Слово і Діло

Посол ЄС: Антикорупційний суд в Україні мають створити до виборів

  Одним з болючих питань для України залишається корупція, тому і важливо створити Антикорупційний суд у найкоротші терміни

  Україна має створити Антикорупційний суд до президентських виборів. Про це заявив Посол Євросоюзу в Україні Х'юг Мінгареллі на зустрічі з народними депутатами, членами міжфракційного об'єднання "Єврооптимісти", передає видання LIGA.net.

  На відміну від Вірменії, Азербайджану та інших країн, Україна змінювалася протягом останніх років, відзначив Мінгареллі.

  "Ви заплатили велику ціну за це. Зміни йдуть складно", – зауважив при цьому посол ЄС.

  Він додав, що одним з болючих питань для України залишається корупція. І для боротьби з нею ми маємо визначити "червону лінію". Мінгареллі зауважив: корупція є в багатьох країнах, але скрізь є "червона лінія".

  "Україні потрібно вибудувати таку лінію. Тому потрібен Антикорупційний суд до виборів, і почати впровадження реформи приватизації та інші", – заявив посол ЄС.

  Нагадаємо, раніше Світовий банк оголосив вимоги щодо Антикорупційного суду. На кону – гарантії банку на суму $800 млн. В Єврокомісії раніше також заявили, що мають до України дві вимоги. Одна із них – створення відповідно до всіх стандартів Вищого антикорупційного суду. 

  Попередній матеріал
  Парубій назвав польський закон про Інститут нацпам'яті "ударом в спину воюючій Україні"
  Наступний матеріал
  Безвіз у Карибському морі: Україна підписала угоду з острівною державою
  Loading...