Пітер Вагнер
Пітер Вагнер відкриті джерела

"Є дві вимоги": в Єврокомісії визначились, чого чекають від України

Українці мають відчути переваги від проведення реформ, вважають єврочиновники

Захід очікує від української влади створення відповідно до всіх стандартів Вищого антикорупційного суду та імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Про це заявив керівник Групи підтримки України в Єврокомісії Пітер Вагнер, передає "Радіо Свобода".

"Якщо говорити, що очікують від України за межами самої держави, то тут йдеться про кілька пунктів. На даний момент критично важливим є правильне створення Вищого антикорупційного суду. Великим кроком, якого ми вже давно чекали, стало те, що Президент Порошенко перед Новим роком направив цей законопроект до Верховної Ради. Громадянське суспільство та міжнародна спільнота мають щодо цього кілька зауважень, які чітко визначила і Венеціанська комісія", – відзначив Вагнер під час круглого столу у Європейському політичному центрі.

Він також заявив, що другим важливим питанням, хоч і "більш технічним", є імплементація Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

"Зокрема, як знову забезпечити зростання економіки. Це дуже важливо перед виборами, щоб люди відчули переваги від проведення реформ", – переконаний Пітер Вагнер.

Як відомо, групу підтримки України створили у Єврокомісії у квітні 2014 року. Однією з місій групи є координація роботи із країнами ЄС для найбільш дієвого використання європейських інвестицій у реформування України. Зважаючи на досвід країн ЄС, 32 експерти Єврокомісії, а також Британії, Нідерландів, Польщі і Литви надають дорадчу й фінансову допомогу для кращого просування українських реформ.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

19-й саміт Україна-ЄС: Як Порошенко з Туском і Юнкером зустрічався – фотогалерея

/
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/

Попередній матеріал
Смертельна комбінація: У Маріуполі на вулиці переохолодилися 25-річна дівчина і безхатько
Наступний матеріал
У Запоріжжі через сильну хуртовину довелося закрити аеропорт
Loading...