cn.vnews.agency

Посли країн G7 підтримують реформу охорони здоров'я в Україні, запропоновану Супрун – заява

  Посли країн G7 висловили свою підтримку реформи охорони здоров'я в Україні, запропоновану виконуючим обов'язки міністра охорони здоров'я Уляною Супрун

  "Ми, посли країн "Великої сімки", недавно зустрілися з виконуючим обов'язки міністра охорони здоров'я, і хочемо підкреслити нашу підтримку плану реформи охорони здоров'я", – йдеться в заяві послів країн G7, яку оприлюднила прес-служба посольства Італії в Україні в понеділок, 10 квітня.

  У заяві наголошується, що прийняття цього плану реформ, який визначає державні гарантії фінансування застрахованих медичних послуг і лікарських засобів через Національну службу охорони здоров'я України, є ознакою того, що Україна готова і зобов'язана просуватися вперед шляхом реформ, у сфері охорони здоров'я і боротьби з корупцією, в інтересах своїх громадян.

  Посли країн "Великої сімки" вважають, що законодавство, пов'язане з реформою охорони здоров'я, є важливим кроком на шляху зміни взаємодії українських громадян з державною медичною системою на краще для забезпечення того, щоб вони отримували необхідні їм послуги.

  "Під управлінням нинішнього керівництва вже досягнуто багато... Зокрема, підзвітність і громадський нагляд привели до підвищення прозорості, хоча ще належить виконати велику роботу. Тому ми висловлюємо нашу надію на те, що доктор Супрун та її команда в Міністерстві охорони здоров'я отримають можливість продовжити свою роботу з реформування охорони здоров'я в Україні, в тому числі шляхом прийняття вищезгаданого законодавства", – йдеться в заяві.

  Як повідомляв 5.UA, на початку квітня МОЗ оприлюднило перелік препаратів за програмою "Доступні ліки", вартість яких відшкодовуватимуть. Зазначимо, що відповідна програма діє в Україні з 1 квітня. КМДА вже опублікувала список аптек, де можна отримати ліки безкоштовно.

  Попередній матеріал
  Націоналізація облгазів: Нацкомісія розробила закон
  Наступний матеріал
  Геополітичні побоювання у світі "вдарили" по цінам на нафту
  Loading...

  МОЗ: В Україну доставили першу партію ліків для онкохворих дітей

  У Світовому банку назвали чотири ключові реформи для "оздоровлення" економіки України

  "Розтяжка під стінами ВР": Як Супрун на руханці енергію випромінювала – відео

  Україна, демонструючи прогрес на шляху реформ, є екзистенційною загрозою для Москви – Порошенко

  МОЗ запустив сервіс пошуку аптек, які долучились до програми "Доступні ліки"

  Брифінг керівництва МОЗ щодо передачі пакета законопроектів у сфері реформи охорони здоров'я до ВР – трансляція завершена