'День тиші'
'День тиші' Фото із відкритих джерел

Порушення "дня тиші" виявлено в низці областей – КВУ

Читайте по-русски
З'явилися нові білборди, які не мають вихідних даних, при цьому виконані в стилістиці кампаній окремих кандидатів та політсил

Кандидати в народні депутати продовжують агітацію у день тиші. Порушення виборчого законодавства зафіксували у комітеті виборців України у різних областях.

Зокрема, повідомляють про розміщення агітаційних матеріалів політичних партій та кандидатів. Також зазначають, що останні дні перед виборами з'явилися нові білборди, які не мають вихідних даних, при цьому виконані в стилістиці кампаній окремих кандидатів та політичних сил.

Спостерігачі КВУ повідомили про незаконну агітацію в Закарпатській, Запорізькій, Херсонській, Кіровоградській, Донецькій, Одеській, Черкаській, Миколаївській та Чернігівській областях. Реклама кандидатів і партій також активно присутня в інтернеті.

Нагадаємо, в день тиші законом забороняється будь-яка агітація – не можна поширювати політичну рекламу та матеріали у ЗМІ. Це стосується, зокрема, листівок, плакатів, іншої друкованої продукції, а також відео та аудіо-матеріалів. Заборонені публічні виступи та інтерв'ю кандидатів.

Попередній матеріал
Екологів Дніпра підозрюють в участі в замовної кампанії проти окремих підприємств – ЗМІ
Наступний матеріал
Вбивство Павла Шеремета: правоохоронці на вимогу журналістів розповіли про перебіг слідства

У громадській мережі назвали, скільки насправді партії витратили на політагітацію

"Намагалися тиснути через ДБР": голова ЦВК поетапно описала історію з кандидатом від "Слуги народу" Куницьким

Спецслужби Росії намагалися втрутитися у вибори України через соцмережі – СБУ показала переписку