Фото Адміністрація президента

Порошенко зустрівся з віце-президентом Єврокомісії Домбровскісом: про що говорили

  Йшлося про стан реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та Кредитної угоди між Україною та Євросоюзом

  Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Віце-президентом Європейської комісії з питань євро- та соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдісом Домбровскісом.

  Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

  Обговорили необхідність посилення тиску на Кремль, зокрема для повного виконання російською стороною Мінських угод, зупинення агресії з боку РФ на Азові. Також йшлося про звільнення всіх українських військовополонених і повернення окупованих територій.

  "Президент України привітав запланований візит Валдіса Домбровскіса до українського Приазов’я та звернувся до віце-президента Єврокомісії з пропозицією щодо розробки ЄС спеціального пакету соціально-економічної допомоги цьому регіону", – зазначаються в повідомленні.

  Співрозмовники також обговорили стан реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та Кредитної угоди між Україною та Євросоюзом щодо 4-ї програми макрофінансової допомоги Україні в обсязі 1 млрд євро.

  "Віце-президент Єврокомісії високо оцінив зусилля Президента та Уряду України у впровадженні політичних та соціально-економічних реформ та запевнив у продовженні всебічної підтримки України з боку Європейського Союзу на шляху перетворень та імплементації Угоди про асоціацію", – додають у прес-службі.

  Зазначається також, що Порошенко нагородив Домбровскіса орденом князя Ярослава Мудрого ІІ ступеня "за значний особистий внесок у розвиток співробітництва між Україною та Європейським Союзом, вагомі заслуги у відстоюванні державного суверенітету і територіальної цілісності, підтримку реалізації реформ та євроінтеграційного курсу України".

  Попередній матеріал
  Міноборони купуватиме зброю через НАТОвські агенції – що відомо
  Наступний матеріал
  На Донбасі українські армійці знищили ворожу САУ та протитанковий ракетний комплекс

  Молодіжний громадський форум "Думка молоді важлива. Перспектива вступу в НАТО та ЄС" – відео

  Курс на ЄС і НАТО, закріплені підписом, і несподівано Туск українською – репортаж із Верховної Ради

  "Не будемо питати дозволу в Путіна, ми йдемо своїм шляхом" – Порошенко у ВР підписав зміни до Конституції про рух до ЄС і НАТО

  55-та Мюнхенська безпекова конференція: панель "Безпека у Східній Європі" – відео

  Порошенко пообіцяв, що підпише закон про зміни до Конституції

  "Шлях – незворотний": як у ВР ухвалювали історичне рішення про курс України на ЄС і НАТО – підсумковий сюжет