Петро Порошенко зустрівся з послами
Петро Порошенко зустрівся з послами eurosolidarity.org

Порошенко зустрівся з послами Скандинавських і Балтійських країн – про що говорили

Читайте по-русски
Порошенко закликав партнерів до збереження та посилення санкційного тиску проти Росії

Голова політичної партії "Європейська солідарність", п’ятий президент України Петро Порошенко зустрівся з послами Балтійських та Скандинавських країн в Україні. Про це повідомляє прес-служба партії "Європейська солідарність"

Порошенко подякував за надійну підтримку України з боку NB7, у тому числі в контексті боротьби з пандемією коронавірусу.

Сторони обговорили ситуації щодо протидії агресії Росії проти України, яка триває досі. Порошенко закликав партнерів до збереження та посилення санкційного тиску проти Росії, подальшого зміцнення єдності та солідарності з Україною для відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Співрозмовники привітали наближення третьої річниці запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом, а також наголосили на важливості подальшого поглиблення інтеграції України до ЄС і НАТО.

Також Петро Порошенко акцентував на небезпечній тенденції повернення України до часів політично вмотивованих переслідувань та гальмування процесу реформ.

Нагадаємо, під час зустрічі з послом Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом Петро Порошенко заявив, що безвіз не підлягає обговоренню і після подолання пандемії співпраця між Україною та Європейським Союзом посилюватиметься.

Попередній матеріал
До університету Шевченка прийшли з обшуками (оновлено)
Наступний матеріал
"Через "пораду" президента" – "слуга народу" Яцик знялася з конкурсу в комісію з добору керівництва ДБР
Loading...