фото АПУ

Порошенко: Україна чекає від Європарламенту "зеленого світла" для безвізу

  Президент також висловив сподівання, що Нідерланди найближчим часом завершать процес ратифікації асоціації Україна-ЄС

  У середу, 1 березня, Президент України Петро Порошенко зустрівся з державним секретарем Великої Британії Борисом Джонсоном та чільником МЗС Польщі Вітольдом Ващиковським. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Під час зустрічі Президент привітав завершення тристоронніх переговорів між Радою ЄС, Європарламентом та Єврокомісією щодо скасування візового режиму для українців. Порошенко також наголосив на необхідності прискорення цього процесу.

  "Дуже сподіваємося, що Європейський парламент зможе найближчим часом ухвалити рішення, яке дасть зелене світло для рішення Ради ЄС щодо запровадження для українців безвізового режиму", – відзначив глава держави.

  Крім того, Порошенко подякував за внесок, який Польща та Велика Британія зробили в цьому питанні, і висловив сподівання на подальшу підтримку.

  Також повідомляється, що в ході зустрічі співрозмовники торкнулися питання імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Президент висловив сподівання, що Нідерланди найближчим часом завершать процес ратифікації. 

  Нагадаємо, 28 лютого в ЄС досягли попередньої домовленості про скасування віз для України. Додамо, що у понеділок, 27 лютого, Рада Європейського Союзу ухвалила механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами та безвіз для Грузії.

  Попередній матеріал
  У Мінекономрозвитку підрахували прямі фінансові втрати України від агресії РФ
  Наступний матеріал
  Окупанти вдарили по Красногорівці: поранено 70-річну пенсіонерку
  Loading...

  Рада ЄС ухвалила безвізовий режим для Грузії

  Євродепутат: Міжінституційні домовленості щодо безвізу для України проголосують в ЄП у березні

  Європарламент остаточно затвердив механізм призупинення безвізу