infosmi.net

Порошенко: "У нас немає ніякого АТО, у нас є факт російської агресії"

  У спільній міжнародній заяві Президента України та Прем'єр-міністра Норвегії було названо – агресія Російської Федерації проти України

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час свого виступу на конференції з нагоди 440-річчя Острозької академії.

  "У нас немає ніякого АТО, у нас є агресія Російської Федерації проти суверенної, незалежної нашої держави. Коли я був обраний Президентом, то про це ще дуже сором'язливо говорили, і ключове моє завдання було, щоб це визнав світ – факт агресії. Це не просто задовольняє наше право на правду, а це має відповідні юридичні наслідки. Я можу привітати вас, бо головна мета росіян була продемонструвати ситуацію, коли це є внутрішній конфлікт всередині України, а "ми готові бути посередниками". Ми не дали їм цього зробити", – зазначив Порошенко.

  "Вперше під час мого візиту до Норвегії, який відбувся тиждень тому, у спільній міжнародній заяві Президента України та Прем'єр-міністра Норвегії було названо – агресія Російської Федерації проти України. Після добре скоординованої роботи наших дипломатів в резолюціє ПАРЄ чітко наголошено – агресія Російської Федерації проти України. Зараз під час консультацій з керівництвом Європейського Союзу, впевнений в тому, що ми розповсюдимо застосування цього терміну", – наголосив глава держави.

  Попередній матеріал
  МЗС радить українцям бути обережними в Туреччині
  Наступний матеріал
  Міністр соцполітики: зарплати чиновників треба прив’язати до прожиткового мінімуму

  У Брюсселі почалась зустріч міністрів оборони країн НАТО: у фокусі – агресія РФ по всьому світу

  "Правда про війну": Жертвами російської агресії на Донбасі стали майже півтисячі жінок – Геращенко

  Порошенко: Норвегія у декларації про партнерство з Україною засудила РФ за агресію на Донбасі

  Порошенко про агресію на Сході: "Хто з мечем до нас прийде, від меча і загине"