twitter.com

МЗС радить українцям бути обережними в Туреччині

  У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров'ю громадянам України слід невідкладно звертатися до посольства України

  Міністерство закордонних справ України, у зв'язку з безпековою ситуацією, рекомендує виявляти підвищену пильність і обережність громадянам, які найближчим часом планують поїхати або вже перебувають у Туреччині. Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Крім того, у Міністерстві рекомендують "уникати відвідання об'єктів туристичної інфраструктури (культових споруд, історичних пам'яток, популярних серед іноземних туристів пішохідних вулиць та майданів в місцях відпочинку), а також місць проведення мітингів та демонстрацій".

  Рекомендують уникати тривалого перебування у транспортних терміналах (аеропорти, морські порти, залізничні та автобусні вокзали), на вузлових зупинках громадського транспорту, обмежити відвідування адміністративних будівель, великих торговельно-розважальних комплексів, постійно стежити за новинами щодо розвитку ситуації в країні та місці перебування, неухильно виконувати всі вказівки та рекомендації правоохоронних органів і місцевої влади, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу.

  "У зв'язку з проведенням силовими відомствами Туреччини попереджувально-профілактичних заходів із протидії тероризму та екстремізму слід обмежити відвідування південних та південно-східних районів країни (провінції Хатай, Кіліс, Газіантеп, Шанлиурфа, Діярбакир, Мардін, Ширнак, Хаккярі, Бінгьоль) та утриматись від будь-яких поїздок поблизу кордонів з Сирією та Іраком", – мовиться в попередженні.

  У МЗС наголошують, що у разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров'ю громадянам України слід невідкладно звертатися до посольства України в Туреччині за номером телефону: +90533 307 72 32, e-mail: emb_tr@mfa.gov.ua, Генерального консульства України в Стамбулі за номером телефону: +90530 612 55 77, e-mail: gc_tr@mfa.gov.ua, або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38044 238 16 57, e-mail: cons_or@mfa.gov.ua.

  Нагадаємо, нещодавно на турецькому курорті Анталія прогримів вибух.

  Попередній матеріал
  Лідер гурту "Кому вниз": всі лікарі матюкалися, коли я народжувався
  Наступний матеріал
  Порошенко: "У нас немає ніякого АТО, у нас є факт російської агресії"

  Туреччина готова почати наземну операцію в Іраку проти курдів

  На турецькому курорті Анталія прогримів вибух

  Теракт у Туреччині: смертник підірвався під час поліцейського рейду

  У Туреччині громадяни протестують проти надзвичайного стану