plus.google.com

Порошенко скоординував із прем’єром Швеції позиції напередодні саміту Європейської ради

  Співрозмовники обговорили питання прискорення надання українцям безвізового режиму і завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію

  Президент Петро Порошенко, перебуваючи з офіційним візитом у Норвегії, провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Королівства Швеція Стефаном Льовеном. Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

  Зазначається, що співрозмовники скоординували позиції з пріоритетних питань у взаємодії Україна-ЄС напередодні засідання Європейської ради 20-21 жовтня у Брюсселі. Вони обговорили питання прискорення надання українцям безвізового режиму і завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію.

  Порошенко поінформував шведського колегу щодо безпекової ситуації на Донбасі і закликав Швецію та інші країни ЄС у слід за Норвегією офіційно визнати факт російської агресії.

  Льовен, у свою чергу, підтвердив важливість єдності Європейського Союзу у питанні збереження санкцій щодо Росії до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України. 

  Нагадаємо, сьогодні у Берліні відбудеться зустріч глав країн Нормандської четвірки. А одразу після цього Порошенко поїде у Брюссель, де зустрінеться із лідерами ЄС.

  Попередній матеріал
  Що таке волонтерська премія "Євромайдан SOS" і хто на неї претендує
  Наступний матеріал
  Україна має п’ять ключових пунктів, по яких у жодному випадку не поступиться під час переговорів у "нормандському форматі" – Єлісєєв

  Після переговорів Нормандської четвірки Порошенко поїде у Брюссель

  Нормандська четвірка: перед зустріччю з Путіним Порошенко, Меркель і Олланд втрьох скоординують спільну позицію

  Порошенко зустрінеться з лідерами інституцій ЄС та генсеком НАТО

  Порошенко розповів норвезьким інвесторам про "нові перспективні можливості"

  У рамках офіційного візиту до Норвегії Порошенко назвав передумову для "особливого статусу Донбасу"

  5 канал - трансляція наживо