фото АПУ

Порошенко розповів норвезьким інвесторам про "нові перспективні можливості"

Географічна близькість і низькі витрати виробництва роблять Україну привабливою для бізнесу, переконує глава держави

В рамках офіційного візиту до Норвегії Президент Петро Порошенко запросив тамтешніх інвесторів в Україну. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

"Українська та норвезька економіки у значній мірі можуть доповнювати і підсилювати одна одну. Норвегія є унікальною моделлю держави загального добробуту. Країна володіє передовими технологіями, особливо в сфері поновлюваних джерел енергії та є імпортером сільськогосподарської продукції", - зазначив глава держави.

"Водночас, Україна має швидко зростаючий споживчий ринок. Ми знаходимося в процесі комплексної модернізації багатьох традиційних галузей української економіки. Наша ІТ-сфера є найбільш швидкозростаючою серед європейських держав. Україна добре відома своєю сільськогосподарською галуззю. Наші громадяни мають високий рівень освіти, а географічна близькість і низькі витрати виробництва роблять нашу країну привабливою для бізнесу. Все це дозволяє норвезьким компаніям розглядати Україну як нову перспективну можливість"

"У нас є сильна політична воля зробити все можливе для того, щоб захистити іноземні інвестиції в Україні та створити всі необхідні передумови для подальшого поліпшення бізнес клімату в країні", - запевнив Президент. 

Нагадаємо, 18 жовтня у рамках офіційного візиту до Норвегії Порошенко назвав передумову для "особливого статусу Донбасу".

Попередній матеріал
У Рівному встановили меморіальну дошку Герою Небесної Сотні, що загинув від кулі снайпера
Наступний матеріал
Стало відомо, коли саме завтра відбудуться "нормандські" переговори

У рамках офіційного візиту до Норвегії Порошенко назвав передумову для "особливого статусу Донбасу"

Порошенко: Норвегія у декларації про партнерство з Україною засудила РФ за агресію на Донбасі

Президент Порошенко та міністр торгівлі США обговорили інвестиції в Україну

Ложкін: За роки незалежності в Україну надійшло понад $43 млрд інвестицій