5 канал

Україна має п’ять ключових пунктів, по яких у жодному випадку не поступиться під час переговорів у "нормандському форматі" – Єлісєєв

Принципово важливим є те, щоб було усунуто всі фейкові структури так званої "виконавчої" та "законодавчої" влади, які за останні два роки були створені на території "ДНР"/"ЛНР"

Незмінною залишатиметься позиція України на зустрічі глав країн "Нормандської четвірки". Офіційний Київ має п'ять ключових пунктів, по яких у жодному випадку не поступиться. Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв.

"Обов'язково має бути вирішене питання щодо повного контролю з боку місії ОБСЄ над кордоном, має бути забезпечене виведення всіх російських військ з території України, має бути обов'язково вирішене питання щодо звільнення заручників і політичних в'язнів. Також обов'язково має бути вирішене питання, пов'язане із забезпеченням у майбутньому можливих місцевих виборів, зокрема шляхом забезпечення поліцейської збройної місії ОБСЄ. Для нас принципово важливим є те, щоб було усунуто всі фейкові структури так званої "виконавчої" та "законодавчої" влади, які за останні два роки були створені на території так званої "ДНР" та "ЛНР", – заявив він.

Попередній матеріал
Порошенко скоординував із прем’єром Швеції позиції напередодні саміту Європейської ради
Наступний матеріал
У КПВВ "Мар'їнка" вилучили біодобавок на 15 тис. грн

Порошенко першим прибув до резиденції Меркель для переговорів у "нормандському форматі"

Експерт пояснив, чому Путіну варто приїхати на зустріч у Нормандському форматі

Після переговорів Нормандської четвірки Порошенко поїде у Брюссель

Нормандська четвірка: перед зустріччю з Путіним Порошенко, Меркель і Олланд втрьох скоординують спільну позицію