нормандська четвірка 5.ua

Експерт пояснив, чому Путіну варто приїхати на зустріч у Нормандському форматі

Cьогодні в Берліні відбудеться зустріч глав країн Нормандської четвірки

Україні є з чим їхати на зустріч у Нормандському форматі. "У нас з'явилося розслідування по малайзійському "Боїнгу", незалежне розслідування, яке чітко визначає провину Росії, у нас з'явилася резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи, яка визначає дії Росії на сході України і в Криму як агресію по відношенню до нашої держави. Тобто Росія фактично переходить з формату посередника-миротворця, який вона вибрала для себе, в учасника конфлікту на території нашої країни", – повідомив у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" експерт з міжнародних відносин Олексій Стародубов.

Він додав: "Сюди можна додати і кримське питання, яке необхідно піднімати, оскільки ми пам'ятаємо, що у серпні переговори в Нормандському форматі були згорнуті саме через те, що Росія звинуватила нас в якихось диверсіях на території Криму. Відповідно Крим не варто прибирати з порядку денного".

"Дипломатичне кільце навколо Росії необхідно стискати і у нас є для цього всі можливості і всі перспективи щоб вийти переможцем у цій ситуації", – наголосив експерт.

Попередній матеріал
Рада закликала Нідерланди і ЄС завершити ратифікацію угоди про асоціацію
Наступний матеріал
У Чехії затримали  російського хакера, якій міг нападати на американські сайти

Нормандська четвірка: перед зустріччю з Путіним Порошенко, Меркель і Олланд втрьох скоординують спільну позицію

В уряді Німеччини заявили, що Путін таки візьме участь у "нормандській зустрічі" в Берліні