євромайдан sos 5.ua

Що таке волонтерська премія "Євромайдан SOS" і хто на неї претендує

30 листопада відбудеться вручення премії "Євромайдан SOS"

Премія "Євромайдан SOS" має на меті вибрати кращі роботи для того, щоб надихнути інших людей не бути байдужими і долучатися до змін у країні. Премія була заснована два роки тому, це вже третя по рахунку. Номінація осіб вже розпочалася, а 30 листопада будуть збирати всіх волонтерів, які були номіновані і будуть вибиратися найвизначніші, найбільш вражаючі приклади і давати їм символічну нагороду. Про це у програмі "Інформаційний ранок" на "5 каналі" повідомила активістка ініціативи "Євромайдан SOS" Анастасія Черноштан.

"Минулого року було 83 заявки, вони всі різнофокусні – це і допомога армії, допомога дітям, допомога ветеранам АТО", – розповіла активістка.

Активістка зазначила, що премія була заснована від волонтера для волонтера, держава до цього волонтерського руху не має такого тісного стосунку, тому допомога від держави не потрібна, але якщо якийсь посадовець надихнеться волонтерською історією і захоче допомогти, це буде прекрасно.

"Анкету можна знайти на сторінці у Facebook Євромайдан SOS, треба завантажити анкету, дати коротку характеристику волонтеру, і надіслати на електронну скриньку", – додала Черноштан.

Попередній матеріал
Нацбанк змінює підхід до розрахунку офіційного курсу гривні
Наступний матеріал
Порошенко скоординував із прем’єром Швеції позиції напередодні саміту Європейської ради
Loading...