Президент підписав закон
Президент підписав закон president.gov.ua

Порошенко призначив нових керівників СБУ в трьох областях України

  Йдеться про чільників силових відомств Вінниччини, Донеччини та Луганщини

  Президент України Петро Порошенко призначив начальником управління Служби безпеки України у Вінницькій області Олега Зозулю. Відповідний указ № 346/2018 міститься на сайті Глави держави.

  "Призначити Зозулю Олега Вікторовича начальником Управління Служби безпеки України у Вінницькій області", – йдеться у документі.

  Зауважимо, що до цього СБУ у Вінниччині очолював Володимир Пахнюк, однак його було переведено на аналогічну посаду до Закарпатської області замість Олега Воєводіна.

  Крім того, указом від 26 жовтня Президент Петро Порошенко призначив Олександра Карпенка начальником Головного управління Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях.

  "Призначити Карпенка Олександра Івановича начальником Головного управління Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях", – зазначається в указі.

  Як стало відомо, раніше Карпенко займав посаду першого заступника глави СБУ у Донецькій та Луганській області Олександра Куця. Навесні 2015 року Карпенка призначили на посаду заступника начальника Донецького УСБУ, а до того він працював на посаді в.о. начальника Волинського УСБУ.

  Попередній матеріал
  Поблизу Макіївки спостерігачі ОБСЄ виявили колону "путінського гумконвою"
  Наступний матеріал
  Епопея з вівцями на митниці: поліція відкрила справу, тварин везуть на утилізацію