фото АПУ

Порошенко підписав зміни до законодавства щодо формування та роботи нового Верховного суду

Президент просить ВР невідкладно розглянути законопроект

Президент України Петро Порошенко підписав проект змін до законодавства, які стосуються формування складу та роботи нового Верховного суду. Глава держави підписав проект закону в ході засідання Ради з питань судової реформи. 

"Я планую визначити його як невідкладний і попросити Верховну Раду прозоро, ефективно, але не затягуючи, розглянути зазначений законопроект і дати відповідне процесуальне забезпечення новоствореному Верховному суду", – сказав Порошенко.

Глава держави висловив сподівання, що найближчим часом буде забезпечена ефективна законодавча робота, і законопроект буде ухвалено до початку роботи нового Верховного суду.

Як повідомляв 5.UA, 30 вересня 2016 року з набуттям чинності змін до Конституції України в частині правосуддя та закону "Про судоустрій і статус суддів" у державі стартувала судова реформа. Відповідно до цих змін, Верховний суд став вищим судом в Україні, а його склад має бути сформовано із суддів, обраних виключно за результатами відкритого конкурсу.

Конкурс на зайняття 120 вакантних посад у касаційних судах Верховного суду України (по 30 посад в адміністративному, господарському, кримінальному, цивільному) Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила 7 листопада 2016 року. До участі у конкурсі допущені 653 кандидати.

Попередній матеріал
Поліція Черкас "відкрила полювання" на пішоходів
Наступний матеріал
Порошенко: На 120 посад суддів до Верховного суду претендують 1300 кандидатур
Loading...

Незвичний план роботи та закон про подвійне громадянство: як працюватиме Рада

Стало відомо, скільки ув'язнених помилували в Україні у 2016 році

Діти з синдромом Дауна прийшли до Ради: виборювали свої права на роботу і самостійне життя

"Дзвонили з МВФ": завершилась зустріч Порошенка та лідерів парламентських фракцій

"Немає конфлікту на сході – є російська окупація": про що говорили на Раді регіонального розвитку

Хто почав готуватися до дострокових виборів? – "Час. Підсумки дня"