Ігор Головань
Ігор Головань 5 канал

Порошенко не прийшов на допит у ДБР – адвокат назвав причину

Читайте по-русски
Загалом проваджень, у яких фігурує Петро Порошенко, більше десяти. У трьох з них він має статус свідка

5-й президент України не прийшов на допит до Державного бюро розслідувань. Слідчі чекали візиту Петра Порошенка на 14-ту годину. Замість нього приїхав адвокат. Про таке повідомляє "5 канал". 

Захисник пояснив, що його клієнт не з'явився у зв'язку з поважними причинами, а саме – роботою у Верховній Раді. Адвокат також намагався з'ясувати, в якій саме справі Порошенка мали допитати як свідка. Мовляв, слідчі Державного бюро розслідувань належно їх не проінформували, тож довелося звертатися за поясненнями. Загалом проваджень, у яких фігурує Петро Порошенко, більше десяти. У трьох з них він має статус свідка. Нова дата допиту узгоджується.

Адвокат Петра Порошенка – Ігор Головань сказав: "Просили дати нам перелік запитань, щоб ми могли підготуватися і дати вичерпні відповіді, але це вже традиція ДБР, що своїх питань вони дуже соромляться, вони ввесь час кажуть, що це страшна таємниця слідства. І ми б дуже хотіли, щоб усі запитання, які ставлять слідчі в усіх цих провадженнях, були публічними. Щоб весело було не тільки нам".

Своєю чергою речниця ДБР Анжеліка Іванова розповіла: "Мова була про кримінальне провадження, зареєстроване і розслідуване щодо можливого зловживання владою та службовим становищем президента України Петра Порошенка під час скасування ним рішення одного з голів місцевої державної адміністрації Миколаївської області у 2016 році". 

Нагадаємо, раніше 5.UA повідомляв, що директор Державного бюро розслідувань Роман Труба не дав гарантії, що не порушить справи проти добровольців, якщо про це його попросить поплічник Януковича Андрій Портнов.

Попередній матеріал
"Попала граната від РПГ": у Дніпрі лікарі намагаються врятувати кінцівки двом військовослужбовцям
Наступний матеріал
"Десь воно розгорається, а десь затихає": армійці розповіли, як триває перемир'я поблизу Трьохізбенки
Loading...