Петро Порошенко
Петро Порошенко eurosolidarity.org

Порошенко готовий прийти на засідання ТСК, але разом із Зеленським і якщо офіційно розглядатимуть справу "вагнерівців"

Читайте по-русски
Порошенко також вважає, що його участь у засіданні комісії буде на порядок ефективнішою, якщо одночасно туди прибуде і Зеленський

П'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко готовий прийти на засідання Тимчасової слідчої комісії, якщо питання зриву спецоперації із затримання російських військових злочинців із групи "Вагнера" і зливу секретної інформації про неї буде офіційно включено до предмету діяльності цієї ТСК. Про це Порошенко заявив під час поїздки на Донеччину у Слов’янську.

"Ми не беремо участі у фейковій комісії, яка була створена двома політичними силами – "Слуга народу" і ОПЗЖ. Вони мають у своєму розпорядженні правоохоронні органи. На сьогодні позиція правоохоронних органів була висловлена – ні СБУ, ні Офіс Генерального прокурора "вагнерівцями" займатися не буде, бо їм це не потрібно", – констатує п’ятий Президент.

"Ми висунули пропозицію – або створіть окрему слідчу комісію, або включіть до предмету відання наявної слідчої комісії справу "вагнерівців". Це потрібно для того, щоб захистити українських воїнів, захистити українських розвідників, які будуть давати свідчення – в тому числі і цілком таємні – від  переслідування чинною владою, в якої точно рило в пуху по справі "вагнерівців", – наголошує Порошенко.

"Ми проголосуємо за доповнення до предмету відання будь-якої слідчої комісії, включивши туди справу "Вагнера". Ми надамо своїх представників, і я хочу подякувати і "Голосу", і "Батьківщині" за спільну об’єднану позицію в цьому питанні", – зазначив Порошенко і запропонував зробити це першим питанням порядку денного наступного засідання Верховної Ради.

Як неодноразово наголошував п’ятий Президент, будучи Главою держави і Верховним Головнокомандувачем він дав санкцію на проведення цієї спецоперації, яку згодом Зеленський зірвав, гарантувавши свободу військовим злочинцям, на чиї руках кров українців. Тому Порошенко вважає, що його участь в засіданні комісії буде на порядок ефективнішою, якщо одночасно туди прибуде і Зеленський.

"Особливо це стає актуальним після інтерв’ю Зеленського. Так само як я – п’ятий президент – погоджуюсь прийти, так і шостий президент має прийти і дати свідчення: кому він дзвонив, що він сказав. Хто з його оточення здав операцію, яка б дозволила притягти не тільки 33 вбивць українців, а й Путіна і Росію до міжнародної відповідальності за агресію проти України. Отже, чекаємо рішення парламенту і засідання комісії", – резюмує  Петро Порошенко.

Як повідомляв 5.UA, президент України Володимир Зеленський визнав зрив операції із захоплення "вагнерівців" і заявив, що це він передав Лукашенку інформацію щодо "вагнерівців". 

Попередній матеріал
Захисники Торецька отримали новітній комплекс відеоспостереження – сюжет
Наступний матеріал
В Одесі провели наймасштабніше підводне навчання за всю історію Sea Breeze: як це було
Loading...

Захисники Торецька отримали новітній комплекс відеоспостереження – сюжет

Святкування річниці визволення Слов'янська: виступ Порошенка – відео

Вшанування пам'яті перших загиблих десантників під час АТО – відео

Система оптичної розвідки: Порошенко передав армійцям обладнання майже на 1 млн грн

Порошенко відвідує Донбас – вручення комплексу відеоспостереження

Адвокати Порошенка подали на Зеленського до суду з вимогою оприлюднити оригінали "плівок Бігуса"