5 канал

Політики навчилися використовувати бідність українського населення – експерт

Експерт прокоментував проведення мітингів у середмісті Києва

Експерт вважає, що партії, які виходили під гучними гаслами – це все штучні проекти Кремля. Про це в ефірі "5 каналу" заявив політичний експерт Микола Давидюк.

"Насправді така маргіналізація протестів показує, що ті партії, які виходили під гучними гаслами, – це все штучні проекти, які просто задумані у кремлівських комітетах, але вони не знаходять підтримки українського населення, і це дуже радує. На жаль, ці політики навчились використовувати бідність українського населення. Тому що насправді, якби у громадянина була пенсія 300-400 доларів, чи тисяча, він би не йшов за 150 грн. Шкода, бо люди через себе переступають, а на такому морозі вони потім на ліки в 5 разів більше витратять", – сказав Давидюк.

Він також додав: "Це рабське використання людей. Я думаю, що в історію це увійде як тотальний негатив, такого цинізму і прагматизму деяких політичних лідерів, які це все організовував, вихваляються потім на телевізійних каналах, вони ж будуть з цього вирізати рекламні ролики і будуть ходити по ефірах, але це низько. Це використання громадян. … Я вчора одного з них запитав, чи поклали б ви гроші в банк під 29%. Він каже, я не дурний, я б такого ніколи не зробив, бо це піраміда. Тобто він дурними вважає тих, кого буцімто іде захищати". 

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше політичний оглядач Кирило Сазонов заявив, що протести в Києві організовані доволі цинічно.

Попередній матеріал
"Значне поліпшення": МВФ оцінив реформи в Україні та назвав кількісні показники
Наступний матеріал
Заліщук назвала "помстою" своє виключення зі складу закордонних делегацій

"Гоп-стоп" та винагорода за протест: як пройшов мітинг "обдурених вкладників" у Києві

Акції в центрі Києва: поліція розблокувала основні вулиці столиці

Кілька молодиків намагалися пронести на масові акції в центрі Києва легальну травматичну зброю

Акції протесту в середмісті Києва: У поліції розповіли подробиці

Фракція "БПП" закликала українців не брати участь у проплачених акціях, ініціаторами яких є "Батьківщина" та п'ята колонна Кремля

5 канал - трансляція наживо