tsn.ua

"Значне поліпшення": МВФ оцінив реформи в Україні та назвав кількісні показники

У місії відзначили зростання показників порівняно з минулорічними

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із заступником директора Європейського департаменту МВФ Атанасіосом Арванітісом. За підсумками переговорів, МВФ позитивно оцінив і схвалив зміни в Україні. Про таке повідомляє "5 канал".

"Півтора роки тому, коли ми тільки розпочинали програму, ми змогли досягти успішного просування вперед. Ми отримали інформацію за третій квартал 2016 року, і дані економіки демонструють зростання 1,8%. Це значне поліпшення, порівняно з тим, у якому стані економіка була торік", – заявив представник Європейського департаменту МВФ Атанасіос Арванітіс.

Експерти також відзначили падіння інфляції до 10%. 

Натомість, прем'єр Володимир Гройсман додав: "Ми розуміємо, що структурні реформи, які необхідні Україні, передусім потрібні Україні для того, щоб ми вийшли з того складного економічного стану, який маємо внаслідок десятиріччя нереформованої країни. Українська економіка сьогодні демонструє невелике зростання, і ми розуміємо, що його варто зберегти, підтримувати і пришвидшувати. Але це можливо лише спільними кроками, які має робити Уряд і парламент", – підкреслив прем'єр.

Як відомо, 3 листопада місія МВФ офіційно розпочала роботу в Україні. Нагадаємо, напередодні Гройсман розповів, від чого залежить надання Україні нового траншу МВФ.

Дивіться також: МВФ спрогнозував зростання економіки України на 2017 рік

Попередній матеріал
Саакашвілі: Кучма терпіти не може Путіна. Путін завжди побоювався Кучми, я цьому свідок
Наступний матеріал
Політики навчилися використовувати бідність українського населення – експерт
Loading...

Гройсман розповів, від чого залежить надання Україні нового траншу МВФ

Гонтарева заявила про реальний ризик України не отримати наступний транш МВФ

МВФ спрогнозував зростання економіки України на 2017 рік

Порошенко: Україна не буде жити лише траншами від МВФ та Світового банку