kyiv.npu.gov.ua

Акції протесту в середмісті Києва: У поліції розповіли подробиці

Зранку вівторка перекрита вулиця Хрещатик і частково – Інститутська

Сьогодні, 15 листопада 2016 року, у центральній частині столиці, де, як і було заявлено, у вівторок вранці почалися масові акції, громадський порядок дотримується. Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції Києва.

Акції відбуваються одразу в кількох місцях столиці: на вулиці Грушевського, прямо біля входу у Верховну Раду, поблизу метро Арсенальна й під Національним банком України.

Станом на 10:00 вівторка порушень громадського порядку під час проведення акцій в центрі столиці не зафіксовано.

"Згідно з наданими заявками, в столиці тривають масові заходи. Громадську безпеку забезпечують близько 5 тисяч правоохоронців і військовослужбовців Національної гвардії України. Акції з участю великої кількості громадян проходять в урядовому кварталі і на Майдані Незалежності", – йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби, щоб уникнути провокацій, столична поліція вживає превентивних заходів. Поліція закликає учасників заходів бути обачними й не порушувати законодавство. Правоохоронці також закликають з розумінням ставитися до певних незручностей, а саме до встановлення рамок металошукачів, проведення поверхневого огляду і перевірки документів і особистих речей.

Поліція Києва також повідомляє про те, що зранку вівторка перекрита вулиця Хрещатик і частково – Інститутська, тому рух транспорту обмежено.

"Поліція у жодному разі не перешкоджатиме проведенню мирних акцій і висловленню громадянської позиції, однак буде оперативно реагувати на будь-які порушення правопорядку. Ми закликаємо всіх бути уважними та обережними", – цитує прес-служба начальника ГУ Нацполіції в Києві Андрія Крищенка.

У коментарі "5 каналу" речник МВС Артем Шевченко сказав: "Ми силами Національної поліції і Нацгвардії здатні забезпечити правопорядок і безпеки в центрі міста, що неодноразово доводили під час різних масових акцій. Але хочу нагадати, що практика поверхових обшуків і встановлення металошукачів з’явилися після 31 серпня 2015 року, коли один невеликий предмет, який дуже легко можна заховати і пронести – це ручна граната – спричинила безпрецедентно трагічні і масові наслідки, коли вона вибухнула під Верховною Радою. Тоді ніхто нікого не обшукував… Тому після цього після масових акцій поліція і Нацгвардія застосовують поверхневий огляд, а також у разі необхідності металодетектор".

Своєю чергою, речниця СБУ Олена Гітлянська в ефірі "5 каналу" сказала: "Ми казали на брифінгу, що готуються певні провокації, що є план по дестабілізації ситуації в Україні… Превентивно робимо все, щоб такої терористичної загрози не було… Люди мають дивитися і повідомляти про будь-які підозрілі предмети й особи". 

Як повідомляв 5.ua, вчора, 14 листопада 2016 року, народний депутат від "Народного фронту" заявив, що представники "Батьківщини" організовано збирали "ошуканих вкладників" на мітинги під Нацбанком.

Попередній матеріал
Чому пішла Деканоідзе
Наступний матеріал
ДПСУ: Бойовики понад годину обстрілювали КП "Мар'їнка"
Теги:
Loading...
Рух Хрещатиком відновлено: поліція відтисла мітингувальників на узбіччя

Рух Хрещатиком відновлено: поліція відтисла мітингувальників на узбіччя

У Вінниці мітингувальники штурмують міську раду

У Вінниці мітингувальники штурмують міську раду

У середмісті Афін мітингарі влаштували акцію "Стоп Путін"

У середмісті Афін мітингарі влаштували акцію "Стоп Путін"

Акція "Стоп Путін": на мітинг вийдуть навіть у містах Росії

Акція "Стоп Путін": на мітинг вийдуть навіть у містах Росії

У Станиці Луганській на КПВВ відбувається мітинг місцевих мешканців

У Станиці Луганській на КПВВ відбувається мітинг місцевих мешканців

5 канал - трансляція наживо