5 канал

Політтехнолог: Аналізувати заяви Лаврова мають психіатри

Російська влада останнім часом демонструє всі ознаки істерії, пов'язаної з тим, що плани Кремля зазнали фіаско

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заявив політтехнолог, директор компанії Berta Communications Тарас Березовець.

"Мені здається, аналізувати сьогодні заяву Сергія Лаврова мають не експерти, а це вже питання більше до психіатрів. Тому що російська влада останнім часом демонструє всі ознаки істерії, пов'язаної з тим, що плани Кремля, і стосовно проведення виборів на Донбасі в тому числі, зазнали фіаско. Чому так сталося? Нам пощастило, тому що Російська Федерація посилила агресію по відношенню до Сирії. Гуманітарна катастрофа, яка сталася в місті Алеппо – до початку військових дій там проживало понад 2 млн громадян, а зараз внаслідок руйнівних бомбардувань там залишилося трохи більше 300 тис. людей. Звичайно, що більша частина з них стала біженцями, але загибель мирних громадян, насамперед дітей, сьогодні шокує Захід. Картини з Сирії вражають набагато більше ніж ситуація на Донбасі, але комплексне запровадження санкцій по відношенню до РФ допомагає нам і по Донбасу", – зазначив Березовець.

Попередній матеріал
Марафон морської піхоти США: українські герої, що пройшли АТО, посилено тренуються до змагань
Наступний матеріал
ЗСУ прийме на озброєння новітні геоінформаційні автомобілі

"Правда про війну": Жертвами російської агресії на Донбасі стали майже півтисячі жінок – Геращенко

Климпуш-Цинцадзе: Російських військових, які атакують наші позиції, знаємо поіменно

П'ять країн приєдналися до рішення Ради ЄС про продовження санкцій проти Росії

"Міна сповільненої дії": експерт пояснив, навіщо Росія вербувала бойовиків, якщо на Донбасі присутні її регулярні війська