Укрінформ

Климпуш-Цинцадзе: Російських військових, які атакують наші позиції, знаємо поіменно

  За словами віце-прем'єра, Україна знається на тому, яку зброю завозять на Донбас росіяни

  Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч з міністром оборони Польщі Антонієм Мацаревичем. Зокрема, сторони обговорили питання проведення спільних військових навчань та співпрацю України з НАТО. Про це повідомляє прес-служба уряду.

  Як зазначається, зустріч відбулася у Варшаві під час робочого візиту українського віце-прем'єр-міністра до Польщі. Під час переговорів йшлося про спільні військові навчання та євроатлантичну інтеграцію України.

  Крім того, Климпуш-Цинцадзе детально розповіла про активність РФ на Донбасі та в Криму, зауваживши, що Україні добре відомо, яку зброю росіяни туди завозять, які військові частини задіяні в агресії проти України. 

  "Ми поіменно знаємо російських військових, які керують армійськими корпусами, що атакують наші позиції", – сказала Климпуш-Цинцадзе.

  У свою чергу, міністр оборони Польщі заявив, що нормалізація справ у Європі неможлива без виведення російських військ з України.

  "Польща ніколи не погодиться з тим, що міжнародні справи можуть вирішуватися військовими методами. Ми будемо підтримувати всі зусилля, щоб відновити територіальну цілісність України. Ми підтримуємо санкції проти Росії і найближчу співпрацю України і НАТО", – запевнив він.

  Крім цього, Мацаревич наголосив на тому, що Польща дуже зацікавлена в розвитку економічної співпраці з Україною. Сторони домовилися про поглиблення кооперації в аерокосмічній та військово-промисловій галузях.

  Нагадаємо, 18 жовтня прем'єр Естонії заявив, що Росія вже веде війну у Європі та використовує "різні види палива".

  Попередній матеріал
  Троян: найближчим часом Німеччина надасть інформацію у справі Шеремета
  Наступний матеріал
  Суд відсторонив очільника Бучі від займаної посади

  "Міна сповільненої дії": експерт пояснив, навіщо Росія вербувала бойовиків, якщо на Донбасі присутні її регулярні війська

  У НАТО заявили про найбільше з часів холодної війни розгортання військових кораблів РФ

  У Канаді стурбовані присутністю військ РФ в Арктиці: "Нам треба розбудовувати армію на півночі"

  Росія вже веде війну у Європі та використовує "різні види палива" – прем'єр Естонії