Каплін-Ляшко
Каплін-Ляшко відкриті джерела

Політолог: Що таке "стиль Ляшка" і чому Каплін – це його невиразна копія

Визначальна риса діяльності Ляшка – майстерність політичного фарсу

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова правління центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко розповів, у чому схожість кандидатів у президенти Олега Ляшка та Сергія Капліна.

"Стиль Ляшка – зробити щось таке, аби привернути увагу. У цьому випадку Каплін – це копія Ляшка, тільки така дрібна і поки не така виразна. А Ляшко – майстер політичного фарсу. Тому чим гучніше – тим краще", – зазначає експерт.

Він також розповідає про одну цікаву стилістичну деталь від Ляшка.

"Він критикував Президента, але, коли вже проголосували, він підбігає до Президента і головне – потрапити в кадр до Порошенка. Деякі радикали пояснили мені, навіщо це робиться. Для того, щоб потім виборцям на зустрічах казати, що Порошенко ухвалює рішення під впливом Ляшка. От такі дрібні технології", – жартує Фесенко.

Продовження розмови та відповідь на питання "Який олігарх стоїть за Олегом Ляшком?" – у відео: 

Нагадаємо, кандидат Сергій Каплін у передвиборчих лозунгах обіцяє знизити ціну на газ для населення в чотири рази. У соцмережах почали ширитися іронічні коментарі та меми "хто більше?". Раніше Юлія Тимошенко обіцяла вдвічі зменшити ціну на газ для населення, якщо її оберуть президентом.

Попередній матеріал
Нові підозри ГПУ, адвокати, Червоний Хрест: як Україна рятуватиме своїх моряків
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": історик з родини істориків Людмила Гриневич в ефірі "5 каналу"
Loading...