День Незалежності
День Незалежності pogodnik.com

Війна, Томос, симпатії до РФ: названо найбільш болючі теми для українців

Згідно з опитуваннями, тема №1, яка турбує українців, – це мир

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" голова правління центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко назвав найболючіші теми для українського суспільства.

"За опитуваннями, тема №1, яка турбує українців, – це мир, війна на Донбасі. Але коли людей починають питати, що саме вашу родину турбує, тема війни відходить на третє-четверте місце. На перший план виступають саме соціально-економічні питання. Для широкого загалу, безумовно, соціальні теми більш чутливі, більше торкаються бюджету родини", – визнає політичний експерт.

Він продовжує: "Для частини людей – меншості, але активної частини – тема Томосу, автокефалії для Православної Церкви, протистояння Росії дуже важливі. Наприклад, тема протистояння Росії, за опитуваннями, важлива приблизно для третини українських громадян, які проти будь-яких компромісів з Москвою, виступають за активне протистояння Москві. Це такий патріотичний прошарок".

Водночас, Фесенко зазначає: "Є близько 10-15% тих, хто відверто на боці Москви. І такі в нас залишилися. Тому різні в нас виборці та громадяни, але для абсолютної більшості тема газу, тарифів є актуальною. Тому міф про дешевий газ зберігається і його використовують політики".

Продовження розмови дивіться далі: 

Нагадаємо, раніше третій президент України Віктор Ющенко на "5 каналі" заявив, що значна частина українського суспільства має тихі симпатії до Росії. За його словами, йдеться про мільйони людей

Попередній матеріал
Через будівництво музею Революції Гідності, слідчі експеременти опинилися під загрозою – ГПУ
Наступний матеріал
У "Нафтогазі" заявили про готовність до холодів, але є "проблемні зони"
Loading...