Петро Порошенко і Епіфаній
Петро Порошенко і Епіфаній Митрополит Епіфаній / Facebook

Почув і допоміг: у річницю отримання Томосу голова ПЦУ подякував п'ятому президенту України

  Читайте по-русски
  Ця подія – плід праці дуже багатьох, і державних діячів також

  Митрополит Епіфаній у річницю отримання Томосу подякував п'ятому президенту України Петру Порошенку та всім державним діячам, які допомогли ПЦУ отримати та закріпити своє історичне і канонічне право на автокефалію.

  "Рік тому Вселенський патріарх Варфоломій вручив для Православної церкви України Томос про автокефалію. Здійснилася мрія багатьох поколінь та мільйонів вірних – Українська православна Церква була включена у Диптих як рівноправна автокефальна Церква-Сестра", – нагадав у Facebook предстоятель ПЦУ.

  І вказав, що ця подія – плід праці дуже багатьох, зокрема і тодішнього глави держави Петра Порошенка.

  "Тривалий час, фактично три десятиліття, українські ієрархи, духовенство та віряни зверталися до держави з проханням підтримати рух за духовну незалежність, захистивши довершення справи від перешкод з боку зовнішніх противників. І п'ятий Президент України почув ці звернення та разом з парламентарями, урядовцями, дипломатами зробив дуже багато для того, щоби 6 січня, у навечір'я Різдва Христового, Томос прибув до України. Дякую Вам, Петро Олексійович, та всім державним діячам, які допомогли Церкві утвердити назавжди своє історичне і канонічне право на автокефалію", – наголосив Епіфаній.

  Нагадаємо, раніше Епіфаній зауважив, що отримання Томосу можна порівняти з Актом проголошення незалежності.

  Попередній матеріал
  Іран вийшов із ядерної угоди і зняв усі обмеження щодо збагачення урану
  Наступний матеріал
  "Не будьте в омані": Порошенко закликав Україну допомогти Австралії з лісовими пожежами
  Loading...