Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Пленарне засідання ВР, де розглядатимуть соцзахист дітей та антикорупційну політику – трансляція

  • Live
Читайте по-русски
"5 канал" транслює засідання наживо

У середу, 15 травня, ВР розгляне проект закону №9523 "Про внесення змін до розділу ІI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми". Про це йдеться в порядку денному, опублікованому на сайті парламенту.

На засіданні в першому читанні народні депутати також мають розглянути законопроект №2003а "Про внесення змін до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" щодо зменшення терміну оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування".

Як указано в порядку денному, Рада планує розглянути проекти постанов про призначення декількох парламентських слухань. Зокрема, "Державна природоохоронна політика України: стан, перспективи розвитку та шляхи співпраці з громадянським суспільством" (проект постанови №9485), "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні" (№10034). Депутати також мають ухвалити Рекомендації парламентських слухань на тему: "Запобігання та протидія дискримінації жінок із вразливих соціальних груп" (проект постанови №9408).

Традиційно в середу Рада розгляне блок питань ратифікацій. Окрім того, депутати мають розглянути проекти постанов, що стосуються адміністративно-територіального устрою Донецької області, зокрема щодо встановлення меж окремих районів.

Також у першому читанні депутати планують розглянути законопроекти №5054 щодо забезпечення доступу захисника до особи, яка має право на захист, та №2545 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо звільнення від кримінальної відповідальності судді".

У другій половині дня депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Як повідомляв 5.UA, Комітет ВР з питань регламенту та організації роботи парламенту о 15:00 розпочне засідання, на якому має розглянути проекти постанов щодо призначення дати інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського.

Попередній матеріал
Вдруге за добу: над Балтією перехопили російські літаки
Наступний матеріал
Прес-конференція патріарха Філарета щодо ситуації, яка склалася в ПЦУ – відео
Loading...