ВРУ
ВРУ "5 канал" / Леся Головата

Пленарне засідання Верховної Ради: продовження розгляду ринку землі

Читайте по-русски
Засідання наживо

Пленарне засідання Верховної Ради. Продовжується розгляд правок до проєкту закону про ринок землі. Офіційний порядок денний дивіться тут.

12:00-12:30 перерва.

Нагадаємо, президент Зеленський скликає позачергове засідання Верховної Ради 4 березня. Напередодні стало відомо, що депутати розглянуть кадрові перестановки в уряді. ЗМІ повідомляли, що замінити мають декількох міністрів. Про відставку прем'єра Гончарука, буцімто, не йтиметься. 

Активні обговорення про відставку голови уряду почалися після того, як у мережу злили записи розмов з його кабінету, де він називає себе "профаном в економіці", а про президента каже, що в нього "примітивне розуміння економічних процесів". Тоді Гончарук написав заяву на ім'я Зеленського, однак звільненням історія не закінчилася. 

Згодом у ЗМІ з'явилася інформація, що на крісло прем'єра президент розглядає колишнього заступника голови Партії регіонів, українського олігарха, урядовця часів Януковича Сергія Тігіпка. Сам Зеленський підтвердив, що зустрічався з ним, однак інформацію про його кандидатуру – ні. Тим часом Гончарук сказав, що також бачився з Тігіпком, оскільки вважає його здатним "підсилити уряд". 

Попередній матеріал
У НСЗУ повідомили, скільки грошей виділять цьогоріч на центри екстреної допомоги
Наступний матеріал
"Дівчата зрізають коси": книгу колишньої кореспондентки "5-го" відзначили Шевченківською премією – як писала
Loading...