"Північний потік-2"
"Північний потік-2" UA.News

"Північний потік-2" – це троянський кінь Кремля проти Європи – Порошенко

  Президент наголошує, що Європа має якнайшвидше позбутися "кремлівських чар" і стати на захист власної енергетичної безпеки

  Проект газогону "Північний потік-2" – це троянський кінь Кремля проти європейської енергетичної та геополітичної безпеки. На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко на сторінці у Facebook.

  "Відмова від реалізації проекту в рамках Третього енергетичного пакету ЄС та свідоме невиконання "Газпромом" рішень Стокгольмського арбітражу по справах з Україною – це чіткі і недвозначні сигнали щодо справжніх мотивів газопроводу і його потенційних катастрофічних наслідків для Європейського Союзу", – зазначив глава держави.

  Президент закликав європейських партнерів "якнайшвидше позбутися оманливих і згубних кремлівських чар та твердо відстоювати власну енергетичну безпеку".

  Довідка. Проект "Північний потік-2" має постачати газ із родовищ на півночі РФ безпосередньо до Німеччини дном Балтійського моря, оминаючи традиційні транзитні маршрути через Україну і Словаччину. Проект має розширити здатності вже збудованого першого "Північного потоку". Компанія Nord Stream-2 AG ("Північний потік-2"), що опікується плануванням будівництва, належить російському "Газпрому" на 100% через його філію в Нідерландах.

  Як відомо, "Північний потік-2" має пройти дном Балтійського моря і транспортувати газ із Росії в Німеччину в обхід України.

  Попередній матеріал
  Легендарна 93-тя бригада "Холодний Яр" повернулася з фронту додому
  Наступний матеріал
  В Apple виникли несподівані проблеми
  Loading...