Школа, Київ
Школа, Київ 5 канал

Після анексії Криму окупанти закрили сім україномовних шкіл та 500 класів з українською мовою навчання – експерт

Окупаційна влада фактично викорінила українську освіту на півострові

Після анексії Криму окупаційна влада закрила сім україномовних шкіл та 500 класів з українською мовою навчання. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив співкоординатор руху "Євромайдан-Крим" у 2013-2014 роках Андрій Щекун.

"Українці отримали удар після того, як окупували Крим, – це закриття більш як 500 класів з українською мовою навчання по всьому Криму, сім шкіл з українською мовою навчання. Тобто фактично (окупанти – 5.UA) викорінили освіту", – сказав він.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, саме сьогодні відзначають четверті роковини початку кримської окупації. 26 лютого 2014-го під парламентом Криму відбулися два мітинги. З одного боку проросійські прихильники з гаслами "Крим – це Росія", з іншого – кримські татари та євромайданівці, які закликали зберегти автономію. Та відстояти територіальну цілісність активістам не вдалося. Невідомі зі зброєю захопили Верховну Раду Криму. Тамтешній голова ради міністрів Сергій Аксьонов звернувся до президента Росії Путіна з проханням втрутитися в ситуацію. Далі було захоплення державних об'єктів, окупація, незаконний референдум і утиски кримських татар, що тривають і донині. 

Попередній матеріал
"Така акція у Криму неможлива": на Майдані пройшов Мітинг солідарності
Наступний матеріал
"Страшне, що робилося": мешканці Підлісного про "мирний" 152-й калібр терористів
Loading...