Святослав Піскун
Святослав Піскун Союз Юристів України

Піскун добре знає "стару систему", але вона не влаштовує українців – політолог

Читайте по-русски
Політичний експерт оцінив призначення колишнього генпрокурора радником Венедіктової

Зеленський говорив про нові обличчя, а ми бачимо появу старих, що не зовсім зрозуміло, вважає політичний оглядач Кирило Сазонов. Про це він сказав в ефірі "Інфовечора" на "5 каналі".

"Навіщо він Ірині Венедіктовій? Не знаю. Щодо плюсів Піскуна – він прекрасно знає, як працює система. Він пройшов її повністю, тому добре знає, як вона працює зсередини. І він грамотний юрист – цього в нього не забрати", – прокоментував Сазонов.

Також експерт зазначив, що українців перестала влаштовувати та робота системи, яка була при всіх минулих генеральних прокурорах, в тому числі і при Піскуні – тому і прийшов новий.

"То ж чи варто брати в радники старих? Можливо, але за умови, що вони радитимуть лише з приводу технічних питань. Нам не дуже потрібне відродження Генпрокуратури в тому вигляді, в якому вона була при Піскуні, Пшонці та інших генпрокурорах. Адже, по-перше, Генпрокуратура має вже не ті повноваження, а по-друге, якби вона впоралася зі своїми повноваженнями тоді, Майдан не був би потрібен – в країні було б верховенство закону" – сказав він.

"Чесно кажучи, здивований, що Піскун так довго не повертався. Я звик, що він повертається із завидною періодичністю – генеральним прокурором був тричі. Пам’ятаю, як за Ющенка він штурмував кабінет генпрокурора. Кучма жаліється на втому і йде – Піскун на втому не жаліється і повертається", – додав Сазонов.

Нагадаємо, раніше 5.ua розповідав, як Юрій Луценко прокоментував призначення Венедіктовою своїм радником колишнього генпрокурора Святослава Піскуна.

Попередній матеріал
Секретар РНБО назвав "припущенням" участь затриманих у Білорусі "вагнерівців" у війні на Донбасі
Наступний матеріал
На Дніпропетровщині ветерани Російсько-Української війни стрибали з парашутом – сюжет
Loading...