Єлизавета Ясько
Єлизавета Ясько www.eurointegration.com.ua

Пікантне листування в Раді: "слуги" визначилися з кандидатурою замість Яременка

  Читайте по-русски
  Кандидата затвердили на посаду очільника Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва

  2 грудня фракція "Слуга народу" на своєму засіданні підтримала кандидатуру голови постійної делегації в ПАРЄ Єлизавети Ясько. Її затвердили на посаду очільника Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Про це журналістам розповіла депутат зі "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк, повідомляє кореспондент "Укрінформу".

  "Це рішення фракції обов'язково буде виноситися у залу засідань Ради. Але наше рішення фракційне, що ми делегуємо Ясько на посаду голови комітету", – сказала депутат.

  При цьому вона припустила, що питання призначення Ясько може бути розглянуте вже у вівторок, 3 грудня.

  Натомість перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко зазначив, що розгляд проєкту постанови щодо призначення Ясько на посаду голови комітету в залі Ради можливий не раніше середи.

  "Є пропозиція, щоб головою комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва була Єлизавета Ясько і, відповідно, ми зараз будемо готувати проєкт постанови, який спрямовуватимемо до Регламентного комітету. У середу – засідання Регламентного комітету, тобто розгляд документа в залі Ради можливий не раніше середи точно. Якщо у середу ми його приймемо (на Регламентному комітеті – ред.), то в четвер-п'ятницю в залі він буде", – сказав Корнієнко.

  Нагадаємо, що 12 листопада перший заступник голови фракції партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко повідомив журналістам, що народні депутати Єлизавета Ясько, Галина Михайлюк, Олександр Мережко і Святослав Юраш можуть очолити Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

  Як повідомляв 5.UA, телефонне листування народного депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка з начебто куртизанкою зафіксували фотографи.

  Попередній матеріал
  У Верховній Раді оголосили про виключення з фракції "Слуга народу" трьох депутатів
  Наступний матеріал
  МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини через слова про автономію Закарпаття

  Пікантне листування в Раді: на посаду замість Яременка в комітеті ВР є чотири претенденти

  Україна чекає реакцію Франції щодо доповіді про становище кримських татар в окупованому Криму – Яременко

  Мешканці окупованих територій зможуть працювати в "народній міліції" – Яременко