Богдан Яременко
Богдан Яременко 5 канал

"Вони вкрали моє листування": як Яременко у ВР вибачення просив – відео

Читайте по-русски
Зауважимо, нардеп каже, що спеціально вигадав провокацію з куртизанкою для ЗМІ, при цьому заявляє, що листування вкрали з його мобільного телефону і це кримінальний злочин

Скандальне листування, день другий. "Слуга народу" Богдан Яременко із трибуни Верховної Ради вибачився перед президентом, колегами по фракції, родиною та своїми виборцями за так звані провокації, учинені напередодні. Про це інформує "5 канал". 

Зазначив, що його дружина претензій до нього не має.

Водночас, попри учорашні заяви, що він нібито зробив усе спеціально, щоби провчити надто пильних журналістів, нині нардеп заявляє, що в нього "вкрали особисте листування і порушили таємницю листування". Зауважив, що тим, хто причетний до його оприлюднення, загрожує кримінальна відповідальність. 

"Оприлюднення листування є кримінальним злочином, і той, хто зробив це, заробив від 3 до 7 років. Я не погрожую, я просто нагадую про закон і мораль, який для всіх один. Якщо ви хочете говорити про мораль, то, звичайно, красти погано. А вони вкрали моє листування, але ще гірше користуватися краденим, перепродувати його... Тому, колеги, я хотів би поговорити про мораль, але не бачу з ким. Не варто переживати за зовнішню політику. Її треба знати, розумітися, займатися, а не піаритися нею на кожному кроці. А іншим не треба їздити в Москву і здавати національні інтереси України, і все з зовнішньою політикою буде добре", – заявив Яременко.

Також 5.ua розповів, що пікантну переписку Яременка під час засідання Ради прокоментував "моральний" авторитет Ілля Кива.

Нагадаємо, народний депутат від президентської партії Богдан Яременко опинився в центрі скандалу. Журналісти зняли його листування в онлайн-мережі знайомств, де він нібито спілкувався з "дамою легкої поведінки" – домовлявся про зустріч і дізнавався ціни за послуги.

Героєм схожого інфоприводу раніше ставав і сам Кива – його поведінка в сесійній залі навіть надихнула Уляну Супрун розповісти про можливі проблеми з мастурбацією.

Попередній матеріал
"Спортивна риболовля" чи "знакове рішення": які перспективи справи проти нардепа Дубневича
Наступний матеріал
"Google призводить до смерті": лікар про неочевидні небезпеки грипу
Loading...