Підсумкова прес-конференція Тимошенко (репортаж)

  Очолити опозицію, яка протистоятиме діям нової влади, пообіцяла Юлія Тимошенко. Лідер БЮТ запевнила, що передає новому Уряду економіку на гідному рівні. Новий склад Кабміну екс-прем`єр назвала олігархічним, і додала, що спостерігатиме за його роботою перші 100 днів. А тоді протидіятиме владі, якщо її робота загрожуватиме демократичному поступу держави.

  Ольга Кошеленко, 5 канал: "Вона не стала президентом, але попрощатися із владою вирішила символічно. Підсумкову прес-конференцію за два роки діяльності свого уряду Юлія Тимошенко провела у столичному президент-отелі".

  Виходила на трибуну Юлія Тимошенко, коли її Уряд формально ще виконував свої повноваження. Під час виступу їй передали записку - Парламент затвердив нового прем`єра та склад Кабміну. Тимошенко пообіцяла: її політична сила не працюватиме за принципом чим гірше - тим краще, а допомагатиме новій владі не припускатися помилок. Але від її допомоги Президенту та Уряду навряд чи стане легше.

  Екс-прем`єрка переконана - економіку Азарову вона передає на підйомі - після затяжного економічного падіння, . Але, певна, він не оцінить. Новий склад уряду Тимошенко називає олігархічним і прогнозує: свою діяльність він розпочне з перерозподілу фінансових потоків. І сама була не свята - визнає екс-прем`єр і просить пробачення перед людьми.

  Тепер Тимошенко лише лідер своєї політичної сили, яка готується до місцевих та парламентських виборів. Переконана, вона ж буде і лідером опозиції: попри те, що заявку на таке лідерство зробили вже кілька політиків.

  Ольга Кошеленко, Олександр Дмитрієв та Олексій Тищенко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Литва відзначає 20 річницю незалежності
  Наступний матеріал
  Світлошумовими гранатами розганяли страйкарів у Греції
  Теги: