Ігор Коломойський
Ігор Коломойський Фото: Vladyslav Sodel (Влад Содель)

Підняття ренти на залізорудну сировину внесли до парламенту після слів Коломойського – Скаршевський

  Читайте по-русски
  Скасування корупційної схеми оцінки на ринку нерухомості буде індикатором афільованості комітету ВР, – наголосив експерт

  Підняття ренти на залізорудну сировину з'явилося в законопроекті №1210 після висловлювань олігарха Ігоря Коломойського. Про це заявив у ефірі телеканалу "112  Україна" економічний експерт Віктор Скаршевський.

  "Підняття ренти на залізорудну сировину – воно було внесено до парламенту головою комітету через два дні, як про це сказав пан Коломойський", – нагадав він. І відзначив, що необхідно розібратися, чи не була внесена поправка на користь інтересів олігарха.

  Скаршевський вважає, що подальше "шоу з поліграфом" – є зайвим.

  "Ви відкличте, розгляньте, розберіться і тоді ми побачимо, що насправді ви хочете. У даному контексті "Слуга народу" хоче зробити висновки і йти в некорупційному напрямку", – запропонував він.

  Експерт підкреслив, що скасування корупційної схеми оцінки на ринку нерухомості буде індикатором афільованості комітету.

  "Ось зараз буде дуже багато різних подій, висловлювань. Але протягом найближчих двох тижнів, якщо вони не приймуть рішення про скасування корупційної схеми, то це буде сказати, що значить були підстави підозрювати, що депутати від "Слуги народу" перебувають під зовнішнім впливом", – зазначив він.

  Попередній матеріал
  Законопроєкти, які підготував фінансовий комітет, треба перевірити на предмет корупції – експерт
  Наступний матеріал
  "Шанси України на розміщення інвестицій уже наблизилися до шансів Ефіопії": економіст розкритикував зміни в податковій політиці
  Теги:
  Loading...