Петро Порошенко та Крістіна Квін
Петро Порошенко та Крістіна Квін eurosolidarity.org

Петро Порошенко зустрівся з тимчасовим повіреним США в Україні Крістіною Квін

Читайте по-русски
Сторони обмінялися думками з питання протидії триваючій агресії Росії

Голова "Європейської солідарності" Петро Порошенко зустрівся з тимчасовим повіреним США в Україні Крістіною Квін.

П'ятий президент висловив вдячність американській стороні за надійну і дієву підтримку України у відстоюванні суверенітету і територіальної цілісності, а також у справі боротьби з пандемією коронавірусу.

Сторони обмінялися думками з питання протидії триваючій агресії Росії проти України і відзначили важливість консолідації міжнародної єдності та солідарності з Україною для забезпечення деокупації Донбасу і Криму.

Петро Порошенко відзначив провідну роль США у зміцненні міжнародного режиму санкцій проти Росії та недопущенні міжнародної реабілітації Кремля. Політик наголосив на важливості продовження курсу України на європейську інтеграцію та недопущенні пауз у русі до членства в НАТО.

Окремо було наголошено на необхідності забезпечення незворотності і сталості внутрішніх реформ, зокрема у податковій та митній сферах, у галузі державних закупівель.

Підкреслювалась важливість гарантування верховенства права і справедливого правосуддя, недопущення ерозії незалежності Нацбанку України. 

Петро Порошенко та Крістіна Квін
Петро Порошенко та Крістіна Квінeurosolidarity.org

Голова "Європейської солідарності" виступив на підтримку надання Україні кредитних гарантій з боку США як вагомого інструменту забезпечення макрофінансової стабільності держави.

Петро Порошенко висловив занепокоєння монополізацією впливу влади в рамках Нацради з питань телебачення і радіомовлення, що підриває її незалежність, а також триваючим політичним тиском на окремі українські телеканали.

Особливу увагу було звернуто на вкрай небезпечну і тривожну тенденцію повернення України до часів політично вмотивованих переслідувань, а також використання правоохоронних органів для переслідування демократичної опозиції.

Петро Порошенко привітав номінування генерал-лейтенанта Кіта Дейтона на посаду посла Сполучених Штатів в Україні та висловив сподівання на тверду солідарність з Україною на засадах двопартійної підтримки США.

Як повідомляв 5.UA, Рябошапка вважає, що так звана "справа моряків", яку порушило ДБР щодо п'ятого президента Петра Порошенка, не має правової перспективи і підриває міжнародні позиції України.

 

Попередній матеріал
Пів сотні нардепів просять КСУ визнати неконституційним закон про ринок землі
Наступний матеріал
Заступник голови МВС розповів, коли Україна відкриє кордони
Loading...

Рябошапка про "справи Порошенка": я пояснював Зеленському, що ці історії не є перспективні

Позиція Порошенка з підтримки всього українського була сильнішою, ніж у Зеленського – Рябошапка

Закордонні українці закликали Зеленського припинити політичне переслідування Порошенка, Федини і В'ятровича

Порошенко: Вимагаю від Зеленського продовжити заборону російських соцмереж і каналів

Порошенко звернувся до медиків з подякою

Порошенко привітав із Днем Матері: "Нехай Господь благословить кожну маму і подарує мир кожній родині"