nahnews.com.ua

Перша реакція Кремля: Мєдвєдєв сподівається на "покращення взаємовідносин" після перемоги Зеленського

  Читайте по-русски
  Глава уряду країни-окупанта побажав новому президенту України розсудливості й "розуміння глибинної цінності відносин наших народів"

  З'явилася перша реакція Кремля на попередні результати президентських перегонів в Україні. Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заявив, що тепер в України та Росії "є шанси на покращення взаємовідносин".

  "У мене немає сумнівів: новий керівник держави щодо Росії буде дотримуватися риторики, яку він використовував під час передвиборчої кампанії. Повторювати відомі ідеологічні формули, орієнтовані на різні групи населення. Не маю жодних ілюзій з цього приводу. Водночас, шанси на поліпшення взаємодії з нашою країною все ж є. Що потрібно для цього? Чесність. І  ще потрібен прагматичний і відповідальний підхід", – написав він.

  Глава уряду країни-окупанта Мєдвєдєв побажав Зеленському розсудливості і "розуміння глибинної цінності відносин народів наших країн, які повинні бути вище політичної кон'юнктури".

  Нагадаємо, ЦВК порахувала вже понад 95% голосів на виборах президента України. Володимир Зеленський і Петро Порошенко набирають 73.16% і 24,50% голосів виборців відповідно.

  Попередній матеріал
  Почався Страсний тиждень перед Великоднем: традиції християн східного обряду
  Наступний матеріал
  Колишній президент-утікач Янукович привітав Зеленського з перемогою на виборах – подробиці
  Loading...

  Перехоплене листування: кампанія Зеленського фінансувалася людьми Малофєєва і Суркова – розслідування ЗМІ

  Зеленський "позбувся" російського кінобізнесу: його часткою тепер володіє колега з "Кварталу-95" – ЗМІ

  Після журналістського розслідування Зеленський таки визнав, що має кінобізнес у РФ