Підтвердження російського громадянства Андрія Аксьонова
Підтвердження російського громадянства Андрія Аксьонова 5 канал

Переможець на довиборах у Раду Аксьонов може мати зв'язок із російськими спецслужбами – депутат надав докази

Читайте по-русски
Народний депутат Дмитро Лубінець має всі підстави вважати, що Андрій Аксьонов є громадянином РФ

В очільника міста Добропілля, а тепер вже і переможця на довиборах у Верховну Раду Андрія Аксьонова є паспорт громадянина Російської Федерації, і він може бути співробітником російських спецслужб. З такою заявою в ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" виступив народний депутат від фракції "За майбутнє" Дмитро Лубінець.

Він також у програмі надав докази, які підтверджують те, що Аксьонов має російський паспорт і напевно має військове звання в російських спецслужбах.

Документ, який оприлюднив Лубінець, був отриманий від російського адвоката, а він отримав його по запиту, тобто є абсолютно легітимним.

"На підставі цього документа Аксьонов отримав російський паспорт у 2014 році. Тут вказано, що місто проживання: м. Севастополь, вул. Щербака, 8. Саме за цією адресою розташований гуртожиток працівників російської поліції. Я абсолютно впевнений, що людину з вулиці прописати в гуртожитку, де постійно проживають співробітники правоохоронних органів Російської Федерації, неможливо", – сказав нардеп.

Він також стверджує, що під час отримання російського громадянства і російського паспорта Андрій Аксьонов здав свій український паспорт, а повернувшись на підконтрольну Україні територію, звернувся із заявою до державної міграційної служби, вказавши, що втратив український паспорт, та отримав новий.

"Тому я можу припускати, що якщо людина під час отримання російського паспорту вказує адресу, де проживають співробітники правоохоронних органів Російської Федерації, то він, можливо, може теж бути пов'язаний з російськими спецслужбами", – підсумував Дмитро Лубінець.

Нагадаємо, що у 2014 році Аксьонов організовував "референдум ДНР" у селищі Новодонецьке (околиця Добропілля), де тоді був селищним головою. А 29 березня цього року здобув перемогу на довиборах у Верховну Раду, і так чином може стати народним депутатом України.

Попередній матеріал
Запровадження паспортів вакцинації в ЄС: коли та як українці зможуть отримати документ
Наступний матеріал
Рекордна смертність і нестача ліжок: як Польща бореться із коронавірусом – включення
Loading...

Зеленський увів у дію рішення РНБО щодо подвійного громадянства

Батько британського прем’єра Джонсона хоче отримати французьке громадянство

Кулеба пояснив, чому загальмувався законопроєкт про подвійне громадянство

Українських громадян у Криму змушують позбутися паспорта – Кислиця

На Харківщині контррозвідники СБУ припинили незаконну легалізацію росіян

Кіпр продавав свій "золотий паспорт" корупціонерам, серед яких є українці – розслідування