Останнє засідання ВР
Останнє засідання ВР 5 канал

Парубій закрив останнє засідання Ради VІІІ скликання: як це було

Читайте по-русски
Останній пленарний день у парламенті вже влучно назвали "Днем подяки"

Зі словами подяки та гімном України. Останнє засідання VIII скликання Верховної Ради урочисто та емоційно закрив спікер парламенту Андрій Парубій. На закритті був присутній і прем'єр-міністр Володимир Гройсман, і члени уряду. У Верховній Раді нині перебуває кореспондент "5 каналу" Петро Троць.

Сьогоднішній день у парламенті вже влучно назвали "Днем подяки". Депутати дякували своїм колегам, урядовцям, журналістам. Голова Верховної Ради наприкінці пленарного засідання виголосив велику та емоційну промову. Теж дякував – як товаришам, там і політичним опонентам.

"Певно, що були помилки. Нам доводилося працювати у неймовірних умовах, у відчайдушних умовах нам доводилося працювати усі ці роки. Але я напевно знаю, що кожен народний депутат розумів цю відповідальність, яка лежала перед нами. Кожен з урядовців знав і розумів відповідальність кожного нашого рішення, кожної нашої дії. І кожен відчайдушно на своєму фронті проводив реформи… Незважаючи на ці абсурдні ідеї зачистити поле від усіх тих, хто 5 років захищав нашу країну, а власне такою є вчорашня заява, я переконаний, що історія дасть високу оцінку", – заявив Парубій.

Завершилося пленарне засідання знову масовим виконанням Гімну. Вчора депутати співали на сходах парламенту – сьогодні це зробили у залі для засідань.

Подробиці – дивіться у відео.

Попередній матеріал
Починаються пікові дні передвиборної кампанії за кількістю порушень – включення з брифінгу
Наступний матеріал
Sea Breeze-2019 завершено: які плани навчань на наступний рік