5 канал

Парламент і КСУ досі зволікають зі скасуванням закону про референдум, прийнятого за часів Януковича – експерт

Нову редакція Закону України "Про всеукраїнський референдум" давно підготовлена і внесена до парламенту – експерт Центру політико-правових реформ

Дуже дивно, що досі парламент і КСУ зволікають зі скасуванням прийнятого за часів Януковича закону про референдум. Про це в ефірі "5 каналу" заявила експерт Центру політико-правових реформ Юлія Кириченко.

"Після Революції гідності, після обрання нового парламенту, після обрання нового президента, ми не бачимо, щоб цей закон (неконституційний закон України "Про всеукраїнський референдум" 2012 року - 5.ua) скасували ... ми не отримали інструменти референдуму, ми отримали додатковий інструмент для влади", - зазначила вона.

Кириченко додала: "Ми навіть не просто ставили питання, ми розуміли складність, зразу 1 грудня 2014 року, коли тільки відбулися позачергові вибори, ми пішли до депутатів і вони підписали, і це було перше подання нового парламенту до Конституційного суду щодо визнання неконституційності цього закону в цілому ... далі ми підготували нову редакцію закону, яка теж внесена до парламенту. І на сьогодні дивно – Конституційний суд два роки не приймає рішення, хоч і начебто всі погоджуються, що цей закон не конституційний, парламент теж зволікає". 

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, Порошенко, Гройман і Парубій привітали українців з 25-річчям референдуму щодо проголошення незалежності України.

Попередній матеріал
У Черкасах встановили пам'ятний знак бійцеві, що покинув Іспанію та рушив на передову
Наступний матеріал
Росія "модернізує" пункт пропуску "Довжанський" для збільшення перекидання військ та вантажів – ДПСУ

"Люди, це вже не ваші кроки, це хода історії" – як 25 років тому українці на референдумі голосували за незалежність

Лідер гурту "ТІК": Люди, які голосували на "референдумі", тепер слухають наші пісні і кричать "Слава Україні"

Якби референдум про незалежність України відбувався сьогодні, його б підтримали 87% громадян – опитування

Прийнятий за часів Януковича закон про референдум не є конституційним - представник комісії