Скріншот відео

Лідер гурту "ТІК": Люди, які голосували на "референдумі", тепер слухають наші пісні і кричать "Слава Україні"

Віктор Бронюк розповів, про умови, в яких живуть українські військові на передовій

Фронтмен гурту "ТІК" Віктор Бронюк у програмі "За Чай.com" на "5 каналі" поділився своїми враженнями від поїздок на Донбас.

“Я зрозумів одну річ. Коли ти стоїш, дивишся, як у районі авдіївської промзони гупають міни, коли паралельно на полі комбайни збирають хліб, як хлопчики купаються в річці, пасуть худобу, як баби стоять на городі, собі щось пораються, як там десь біля Майорська паралельно видно стоять черги людей, які переходять по так званих пунктах пропуску, ось це страшно. Люди звикли. Розумієш, вони втягнулися. І от коли ми працювали цього року в Торецьку (це Дзержинськ колишній), це якщо брати пряму – менш ніж два кілометри до Горлівки, ну крайня лінія, де кожний день літають-прилітають снаряди, коли люди навіть зразу боялися виходити на площу, всі стояли під деревами, тому що всі боялися обстрілу...Люди відписуються, кажуть, "ви знаєте, біля мене сьогодні стояли люди, які всі сім’єю ходили на референдум, вони слухали ваші пісні і потім кричали "Слава Україні", - сказав музикант.

Крім того, він розповів, про умови, в яких живуть українські військові на передовій.

“За 800 метрів від аеропорту, в хатах сидять хлопці і дивляться канал "Новороссия". Я кажу, а навіщо ви його дивитися? А вони – та більше все одно нічого не показує. А я кажу, а як професор Преображенский казав: "Не читайте до обеда советских газет". Борменталь: "Гм… Да ведь других нет". Преображенский: "Вот никаких и не читайте". Я кажу, хлопці, ну тут якби теж працює стара народна мудрість, що якщо людині постійно казати, що вона баран, прийде час і вона забекає. Так само і тут, тобто ну не можна то все дивитися, тому що закрадається сумнів. Тим більше, теж дуже часто запитують – чого ви туди їздите? Я розумію, чого я туди їжджу, тому що люди сидять там по два-три місяці, вони вже один одного там бачити не можуть, там свіжих людей немає, там свіжих облич немає. Коли ти приїжджаєш, ти їм доносиш якісь свіжі враження, спілкування, якісь новини привозиш, щось розповідаєш, спілкуєшся, фотографуєшся, співаєш якусь пісню, даруєш якийсь диск, флешку в машину і вони відчувають якусь підтримку, тобто ми теж в якісь мірі бійці”, - наголосив Віктор Бронюк.

Читайте також: Лідер гурту “ТІК” Майдани починаються з голосу, проданого за гречку

“Скажу, що ми знову стикнулися з тим, що був час, коли в Америці був "в’єтнамський синдром", у нас був "афганський синдром", цьому зараз мало хто приділяє увагу.... Там все по-чесному, а тут їх ніхто не розуміє, тут вони приходять додому, вони починають… так, ти два дні герой – тебе зустріли, дякувати Богу ти повернувся, все гарно, все файно, але тут ти починаєш щось пояснювати, а тебе не розуміють", - додав він.

Попередній матеріал
Штаб АТО: Найгарячіше на Маріупольському напрямку, біля Широкіного бойовики цілили з 120-мм мінометів
Наступний матеріал
Більшість українських чиновників не зможуть пояснити походження задекларованих статків – економіст

З Росії на Донбас прибули ешелони з військовою технікою, харчами та формою – ГУР

Злочинні накази керівництва ОРДО загрожують гуманітарною та екологічною катастрофою на Донбасі

Спостерігачі СММ ОБСЄ потрапили під обстріл на Донбасі

"Дорожня карта чи заморожений конфлікт": Експерт пояснив варіанти вирішення конфлікту на Донбасі