Отар Довженко прокоментував скандал щодо "зливу" даних акредитованих у "ДНР" журналістів

Медіа-експерт нарікає на саму форму подачі інформації

Сьогодні в ефірі "5 каналу" медіа-експерт Отар Довженко розповів, як ставиться до опублікованої сайтом "Миротворець" інформації щодо акредитованих у "ДНР" журналістів.

"Найбільша проблема не в тому, що ці дані опубліковані, тому що, як правило, журналісти ці достатньо публічні люди, і знайти їхні e-mail або телефони – це не є така велика проблема. Найбільша проблема є в тому, як це подається, як це коментується, у тому числі – нашими офіційними особами", - заявив він.

Довженко вважає неприпустимим називати журналістів, які працювали на окупованих територіях, зрадниками і колаборантами: "Це якраз те явище, яке не налазить на вуха, тому що Україна має дуже небагато джерел достовірної інформації про те, що відбувається на окупованих територіях".

Нагадаємо, сьогодні сайт "Миротворець" оприлюднив персональні дані приблизно п'яти тисяч журналістів, які акредитувалися на окупованих бойовиками територіях Донбасу. Крім представників українських ЗМІ, до списку потрапили зарубіжні кореспонденти всесвітньо відомих видань.

Попередній матеріал
"Злив" особистих даних акредитованих у "ДНР" журналістів: гострі і суперечливі реакції
Наступний матеріал
У Києві вночі поранили поліцейського

У Полтаві знайшли повішеним журналіста "Громадського.ТБ"

"Злив" особистих даних акредитованих у "ДНР" журналістів: гострі і суперечливі реакції

У Києві затримали особу, яка видавала себе за російського журналіста