5.ua

Опозиція планує винести на голосування у ВР новий законопроект щодо лікування засуджених [відео]

  Таке заявив після засідання робочої групи, що мала напрацювати законопроект про лікування засуджених за кордоном, народний депутат Андрій Кожем`якін. Завдяки цьому документу Тимошенко могли б відправити на оздоровлення за межі України. Представник "Батьківщини" зазначив, партія регіонів відмовилась підтримувати цей документ, однак і свого варіанту не запропонувала. Нагадаємо, проект опозиціонерів передбачає можливість зарахування періоду оздоровлення до тюремного строку. Платити за лікування мають або самі засуджені, або їхні родичі. Під дію законопроекту не підпадають в`язні, які скоїли важкі злочини. 

  Володимир Олійник, народний депутат, фракція "Партії Регіонів": "Ми ніколи не заявляли, що будемо готувати саме такий законопроект. Це була позиція з самого початку. Ми сказали, що готові до розгляду законопроектів, внесених опозицією, або позафаркційними за однієї умови, що вони відповідають Конституції. Мінімум двом принципам. Це невідворотність покарання і рівність всіх перед законом".

  Геннадій Москаль, народний депутат, "Батьківщина": "От Кравчук дуже добре сказав - "плили, плили і на березі втопилися. Вибачте, я би сказав - "плили, плили, а вони на березі всралися!".

  Попередній матеріал
  Депутати Львівської облради не змогли відправити Сала у відставку [відео]
  Наступний матеріал
  Москаль: Плили, плили, а вони на березі всралися
  Теги:
  Loading...