5.ua

Депутати Львівської облради не змогли відправити Сала у відставку [відео]

   

  На сьогоднішній сесії влаштували таємне голосування щодо висловлення недовіри голові Львівської ОДА. ЗА проголосували 72-а депутати, проти - 5-ро і один утримався. А у відставку губернатор мав би піти, якщо за це рішення проголосувало 78 депутатів. Нагадаємо, на посаду голови Львівської ОДА Олега Сала президент призначив 31 жовтня. До того він обіймав посаду начальника Управління МВС в Івано-Франківській області. Натомість незадоволеними таким призначенням залишилися представники націоналістичних партій.

   

  Микола Кадикало, голова фракції "Батьківщина" львівської облради: "Було прийяняте рішення, поперше що всі депутати стовідсотково мали би взяти участь у засіданні сесії облради. Це перше, друге - всі мали би підтримати включення в порядок денний і далі піти і проголосувати про недовіру голові обладміністації, но ми всі бачили що з 19 членів фракції один відсутній".

   


  Ігор Грещук, голова фракції "Партії регіонів" львівської облради: "Ми повинні жити по закону. Сьогодняшнє питання, яке винесене на сесію суперечить регламенту. Суперечить законам України. Ми не побудуємо демократію недемократичними способами".

   

  Попередній матеріал
  Захист Москаленко домагається її звільнення з-під арешту в Італії [відео]
  Наступний матеріал
  Опозиція планує винести на голосування у ВР новий законопроект щодо лікування засуджених [відео]
  Теги:
  Loading...