Москаль: Плили, плили, а вони на березі всралися

  Опозиція зареєструє представлений сьогодні законопроект і спробує винести його на голосування у парламенті вже завтра.

   

  Таке заявив після засідання робочої групи, що мала напрацювати законопроект про лікування засуджених за кордоном, народний депутат Андрій Кожем`якін. Завдяки цьому документу Тимошенко могли б відправити на оздоровлення за межі України. Представник «Батьківщини» зазначив Партія регіонів відмовилась підтримувати цей документ, однак і свого варіанту - не запропонувала. Нагадаємо, проект опозиціонерів передбачає можливість зарахування періоду оздоровлення до тюремного строку. Платити за лікування мають або самі засуджені, або їхні родичі. Під дію законопроекту не підпадають в’язні, які скоїли важкі злочини.

  Володимир Олійник, народний депутат, фракція Партії регіонів: «Ми ніколи не заявляли, що будемо готувати саме такий законопроект. Це була позиція з самого початку. Ми сказали, що готові до розгляду законопроектів, внесених опозицією, або позафракційними за однієї умови - що вони відповідають Конституції.  Мінімум двом принципам. Це невідворотність покарання і рівність всіх перед законом».

  Геннадій Москаль, народний депутат, «Батьківщина»: «От Кравчук дуже добре сказав - "плили, плили і на березі втопилися. Вибачте, я би сказав - "плили, плили, а вони на березі всралися!»

  У Партії регіонів вже заявили - наполягатимуть на ще одному засіданні робочої групи, перед завтрашнім засіданням Верховної Ради. А на голосування все-таки винести спільний законопроект, що дозволить відправити Юлію Тимошенко на лікування.

  Попередній матеріал
  Опозиція планує винести на голосування у ВР новий законопроект щодо лікування засуджених [відео]
  Наступний матеріал
  У Харкові пограбували ювелірний салон
  Теги:
  Loading...