Геннадій Балашов
Геннадій Балашов Програма Рандеву / 5 канал

Операція "Дуремар": Балашов розповів, яку концепцію намагається впровадити Путін в Україні

Читайте по-русски
Лідер партії "5.10" Геннадій Балашов стверджує, що українцям хочуть приспати пильність і просунути тези Медведчука

В ефірі передачі "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі" кандидат у президенти, підприємець і лідер партії "5.10" Геннадій Балашов розповів, що санкції зробили свою справу, вплинувши на Росію, і наразі концепція Путіна щодо України змінилася.

"Вони проводять операцію "Дуремар". На двох каналах – "112" і NewsOne, а також туди ще підключається канал "Наш", сидить така лиса людина, я не буду називати її прізвище, і вона просуває в істеблішмент людей Медведчука. Цей на С. Кандидат у президенти, який був керівником СБУ при Кучмі. А тоді Медведчук був головою Адміністрації. Це все група Медведчука. І наразі вони через цього дуремара просуваються, оскільки реєструватимуть уже нову партію, щоб іти на вибори. Тобто вони двома-трьома колонами йтимуть на вибори", – пояснив Балашов.

На уточнення ведучої, чи йдеться про Смешка, Балашов відповів, що "так, про Смешка".

І додав: "Це кадр Медведчука завжди був. Завжди Медведчук проштовхував його на зовнішню розвідку, потім на СБУ. Це все знають. Прочитайте склад "Сила і честь", там всі вони... А Гордон – співучасник. Людина, яка торгувала пірамідками. Звісно, йому легше взяти людину, яка спокійно на біле скаже чорне і за допомогою методу Кашпіровського щодня буде просуватися. Більше того, йому дозволили критикувати Медведчука на його каналі. Далі, він може критикувати на російських каналах, постійно його показують, раз 10 уже, він там Путіна критикує. Тобто що нам, українцям? Хочуть приспати пильність. А що просуває Гордон? Він каже: "Націоналістичні рухи – це все КДБ, на Майдані – вони стріляли, Бандера – поганий. Так, знаєте, потихеньку. І рейтинг зростає. На сьогоднішні в Гордона шалений рейтинг, оскільки на чотирьох каналах він увімкнув цю компанію "Дуремар".

Після запитання Соколової, чи фінансує це Медведчук, Балашов відповів: "Звичайно".

"На каналі щодня, в прайм-тайм, сидить Гордон. Потім він переїжджає на інший канал у прайм-тайм, потім він йде на ток-шоу і весь час говорить ці тези Медведчуківські. Люди просто цього не помічають".

Докладніше про операцію "Дуремар" та чия перемога найбільш вигідна росіянам, дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Підводне царство в бетонному тунелі: в Норвегії відкрили незвичний ресторан на узбережжі
Наступний матеріал
Через примхи бойовиків біля Станиці Луганської не можуть відновити важливий міст: що кажуть місцеві
Loading...

Балашов у "Рандеву з Яніною Соколовою": "Смешко завжди був кадром Медведчука"

Ми захопимо Кременчуцьку ТЕЦ і Трансгаз у Києві: як Коболєв відповів на ці погрози Коломойського – відео

"Чим гірше люди живуть, тим більше вірять у чарівника на блакитному гвинтокрилі": соціолог Ірина Бекешкіна в "Рандеву" на "5 каналі"

Як кандидат у президенти Ігор Шевченко прокоментував прикрий інцидент із шапками – відео

"Люди брали, скільки хотіли": Ігор Шевченко про шапки з Давосу – "Рандеву"

Кандидат у президенти Роман Безсмертний розповів, звідки взяв 2,5 млн на заставу для участі в виборах – відео