Коболєв
Коболєв Facebook / Нафтогаз України - Naftogaz

Виграти суд у Коломойського в Україні неможливо: Коболєв розповів про погрози з боку олігарха – відео

Читайте по-русски
Успішність "Нафтогазу" в закордонних судах, за словами Коболєва, вища, ніж в українських

Після погроз Коломойського на адресу Коболєва, керівник НАК "Нафтогаз" вирішив не подавати до суду позов, оскільки "виграти суд у Коломойського в Україні з таким записом майже не можливо". Про це заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Рандеву" глава "Нафтогазу України" Андрій Коболєв.

"Наша успішність у закордонних судах, якщо порівняти її з успішністю в українських судах, то в Україні нам набагато важче судитися, ніж за кордоном", – наголосив Коболєв.

І додав: "Поки що результативність проти групи "Приват" відносно низька, і це ми визнаємо. В нас, навіть з групою Фірташа дуже важка ситуація в судах. Хоча і є очевидні закони, які прямо говорять про те, чия де відповідальність, тому що говорячи про велику кількість компаній в газовій галузі, треба розуміти, що "Нафтогаз" – це група, яка не торкається населення, кінцевого споживача. Тобто магістральні труби – це група "Нафтогаз", а "останні милі", як кажуть британці, які поєднують магістраль і кінцевого споживача, вона контролюється, в основному паном Фірташем. І навіть в очевидних ситуаціях, коли в нас компанії пана Фірташа відбирають газ із системи, – що в звичайному світі називається крадіжкою, і потім за цей газ не розраховуються. Навіть вигравати в судах і доводити, що вони боргують нам гроші, навіть це дуже важко". 

Водночас Коболєв зауважив, що намагання Фірташа закрити питання боргів були, проте з ним не дійшли спільної мови. "Тому що бізнес пана Фірташа, я в цьому глибоко переконаний і можу це довести на цифрах, побудований на крадіжці активів державної компанії, тобто "Нафтогазу". Якщо він пообіцяє красти менше, це ж все одно не вирішує питання. Тому тут немає поля для компромісу. Якщо ж говорити про пана Коломойського, то в нього ситуація інша. В нього є бажання розійтися з "Нафтогазом". І в нас є бажання це зробити. І потоки грошей і нафти між його приватними структурами і структурами "Нафтогазу" були майже розведені". 

Детальніше про бізнесові інтереси олігархів в Україні, а також сам аудіозапис погроз Коломойського на адресу Коболєва – дивіться у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Міжнародного злочинця затримали в одному з ресторанів Києва
Наступний матеріал
Справа "тітушковода" Крисіна: суд перенесли через адвоката
Loading...

Ми захопимо Кременчуцьку ТЕЦ і Трансгаз у Києві: як Коболєв відповів на ці погрози Коломойського – відео

"Чим гірше люди живуть, тим більше вірять у чарівника на блакитному гвинтокрилі": соціолог Ірина Бекешкіна в "Рандеву" на "5 каналі"

"Люди брали, скільки хотіли": Ігор Шевченко про шапки з Давосу – "Рандеву"

Чи може лікар відвідувати пацієнта вдома – Супрун розвінчала один з головних міфів про медреформу

Бебі-бокси та реєстрація немовлят: Супрун розповіла про запровадження нової послуги для породіль

Супрун розповіла, як російські боти плодять фейки про вакцинацію – відео