5.ua

ООН: в Україні немає обмеження прав росіян і військове втручання іншої країни невиправдане

  Помічник генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович заявив, що в Україні не виявлено порушення прав людини, яке потребувало б озброєного втручання іншої країни.

  "Права людини необхідно захищати, але в Україні не було широкомасштабного порушення прав людини, щоб знадобилися військові заходи", - цитує Шимоновича "Інтерфакс-Україна".

  Як відмітив помічник генсека ООН, зараз у Криму відбуваються незаконні арешти, переслідування, діють озброєні групи людей, які не є вихідцями з цього регіону й перебувають там без розпізнавальних знаків.

  Шимонович наголосив, що терміново необхідно визначити, де знаходяться усі викрадені та зниклі люди.

  Чиновник також відмітив, що йому не вдалося побувати в Криму, а самопроголошений лідер автономії Сергій Аксьонов відмовився спілкуватися з ним по телефону. Шимонович зазначив, що все одно намагатиметься потрапити до Криму, в будь-якому разі він залишиться в Україні до вівторка на прохання генерального секретаря ООН.

  Нагадаємо, головним аргументом Росії для введення військ до України було те, що в Криму та у східних областях нібито порушуються права російськомовного населення та росіян.

  Після сутичок між мітингуючи ми у Донецьку, які привели до загибелі людини, МЗС Росії заявило про "право взяти людей під захист".

  Фото: un.org

  Попередній матеріал
  Українські генерали попередили Путіна, що майже готові стріляти
  Наступний матеріал
  Росіяни везуть пересувні електростанції з Сочі до Криму (ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...